Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нисан Терано 2 щракане при потегляне

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нисан Терано 2 щракане при потегляне

    Здравейте!
    Собственик съм на Нисан Терано 2 1999г./2.7 125 автомат.
    Имам странно щракане,след потегляне около 50м. се чува щракане все едно съм забил пластмасова бутилка над гумата и тя стърже в нея.Щракането намалява с намаляване на скоростта,а преди да спра напълно все едно има някакво наместване отдолу.Имал ли е някой подобен проблем,моля за насока къде да търся.

  • #2
    Като за начало виж дали някой от хъбовете не е пълен с гнус или строшен/износен.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • ChervenkovNikolay
      ChervenkovNikolay коментира
      Редактиране на коментар
      Точно преди малко направих тест на потегляне и се показах през прозореца,наистина щракането се чува от левия хъб,по-късно или утре ще го разглобя да погледна за какво става въпрос и ще пиша какво е станало.П.п единствено щрака,когато не съм го карал 5-6 часа,като включа 4х4 щракане няма.

  • #3
    Или е износен, или му трябва почистване и смазване.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #4
      Благодаря спарки!Наистина се оказа от хъба проблема.След почистване и смазване щракането изчезна.Замислям се да си взема механични хъбове и да нямам повече притеснения.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X