Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мигаща лампа на подгрева на Y60

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мигаща лампа на подгрева на Y60

    От някалко дни като запаля патрола/Y60/ почва да мига лампата на подгрева. Мига няколко минути и после спира. Какво може да значи? Предполагам, че е заминала някоя свещ ама де да знам. Да взема да ги премеря една по една, а?
    Nisan Patrol`92, GR, RD28T дълга база

  • #2
    Опит с джапанки нямам но при други нафтови печки такова поведение на лампата напълно съвпада с предположението ти.
    Една или повече.
    Враг усраине

    Коментар


    • #3
      Леле, какво е станало тук... всички нисанаджии ли са на море? Баре един няма ли да знае със сигурност защо мига проклетата лампа, че заминавам за риба и хич не ми се обикаля по сервизи натоварен с багажа. Ако е свещ ще я правя като се върна, лято е все пак.
      Nisan Patrol`92, GR, RD28T дълга база

      Коментар


      • #4
        Еее... на море са. Лесно можеш да провериш свещите с мутицет или пробна лампа. Трябва да махнеш захранващия кабел обаче.
        Иначе сега лятото трябва да си пали и без подгрев.

        Коментар


        • #5
          Провери и температурния датчик на мотора(с два кабела) дали е здрав или не е прекъснат. На модула за подгряване дава информация колко да подгрява спрямо температурата на мотора.
          Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
          New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

          Коментар


          • #6
            Нищо и никаква ламба да разгони рибата е обобщение на филма “От нищо - нищо”.
            Даже джапките не са толкова извратени че да съобщават важни неща такъв начин
            Враг усраине

            Коментар


            • #7
              Това го има май само на Мерцедесите,за друга марка не съм чувал.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X