Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Накрайници за напречна кормилна щанга

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Накрайници за напречна кормилна щанга

    Здравейте,
    Нуждая се от малко помощ в избора на накрайници за напречна кормилна щанга на нисан терано 2.7тди. Накрайниците - вътрешния и външния не трябва ли да бъдат с лява и дясна резба? Попадат ми основно с дясна. Също така немога да разбера двата накрайника еднакви ли са, или имат разлика?
    Последно редактирано от naiden79; 27-12-22, 10:00.

  • #2
    В резбата е разликата, както сам си се досетил.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      Спрях се на делфи, но имат накрайници само с дясна резба. Означава ли, че трябва да си купя накрайници от 2 различни марки, за да ги докарам лява и дясна резба. Някои марки имат цели щанги, но на делфи не намерих.

      Коментар


      • #4
        Делфи са опаковчици, от които хич не съм очарован. Вземи си комплект цели щанги на Lemforder или CT-R, ако все още има. Едно и също е точно за тия накрайници, буквално, само като ги продават за Lemforder са по-скъпи .
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #5
          Само внимавай с размера на конусите. 2 варианта са и по никакъв начин не мога да знам точно на твоето терано кой е варианта.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #6
            Тях вече ги поръчах - утре ще дойдат. Само че след доста ровене по форума, реших да си поръчам Moog, а не делфи

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X