Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нисан Терано 2 Модифицирано окачване

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нисан Терано 2 Модифицирано окачване

    Здравейте, колеги! Бихте ли споделили в тази тема хората които изработват окачване и компоненти за повдигане на Терано 2. Имам Терано 2 2.7 тди къса база 2000г и е повдигнато 50мм. Сменени са торсионите с нови Dobinson, предни и задни амортисьори Profender и задни пружини Lowell's. Трябват ми модифицирани горни носачи и биалетки. Благодаря предварително на отзовалите се.
    Nissan Terrano II 2.7tdi SWB
    Suzuki Jimny JLX Special

  • #2
    Спарки има, но преди да отваряш нова тема прочети малко наличните, които са достатъчно и информация в тях.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #3
      Здравей, Джоу! Миналата година се свързах със Спарки, но той ми отговори, че няма време. Тази година направих два опита да се свържа с него но неуспешни. За това пуснах нова тема, да бъде събрана информация на едно място за хората които изработват модифицирано окачване. Ще ти бъда благодарен ако знаеш и друг освен Спарки и го споделиш тук.
      Nissan Terrano II 2.7tdi SWB
      Suzuki Jimny JLX Special

      Коментар


      • #4
        Calmini имат усилени носачи, но няма конкретно за терано. Има ли други модели на нисан, със същите носачи?

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X