Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Калници за Терано 2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Калници за Терано 2

    Здравейте колеги,някой има ли впечатления от пластмасовите калници.Едва ли ще паснат като оригинални,но все пак дали изработката има някакво качество-как е повърхността,идват ли луфтовете.На пазара има няколко търговци предлагащи такива изделия,но никой няма налични в магазина да се види как изглежда...та ако някой има скорошен опит,да сподели какво и от къде.

  • #2
    Казвали са ми че са тотална смешка, но с очите си не съм ги виждал на какво приличат.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      И аз така разбрах,та затова сондирам мнения.Метални намирам само оригинални на доста дебела цена,а втора употреба не ми се слага...а и не ми се занимава да кърпя мойте

      Коментар


      • #4
        Е, не искаш оригинални, не искаш втора ръка, не ти се кърпи.... Значи остава да си ги караш гнили.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #5
          Май на там отиват нещата...

          Коментар


          • #6
            Здравейте, правим едно катастрофирало терано 2.7 тди, 2001 година, дълга база. Опряхме на камък с предните калници (единия е много смачкан и изгнил под пластмасовите вежди, другия гнил). Чул съм за пластмасови калници че има само за модела с кръглите фарове, та на въпроса дали има за другите модели терано, колко са здрави, че чувам противоречия и къде се продават такива калници, поне да видя какво представляват, че не съм и виждал.
            Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

            Коментар


            • #7
              Едва ли ще намериш някъде налични да ги видиш.Всички казват, дай капаро и до ден два са тука...ама на какво ще приличат не се знае.И аз съм пред тая дилема в момента

              Коментар


              • #8
                Преди около 2 години сложих пластмасови калници, продава ги един колега от форума, но му забравих ника. От него взех и прагове, скъпички бяха, почти като калниците. Задни калници не се предлагат.
                Не пасват добре, както и да ги мъчиш отзад стърчат. Мислех си, че ако се нагреят с топлодуха ще може да се оправят, ама не. Повърхността им е като шагренова, цветът тъмнозелен
                ( моя джип и той, та една година ги карах без да ги боядисам).
                Иначе са здрави и като се вра в гората клоните не ги сгъват
                Няма значение с колко може да се вземе един завой, важното е с колко не може.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X