Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвместимост на хардтоп за Навара между моделите D22 - D40 - D23

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съвместимост на хардтоп за Навара между моделите D22 - D40 - D23

    Привет! Някой знае ли дали има съвместимост на надстройката за коша на различните модели на Навара? Конкретно ме вълнува за Д23, дали ще е съвместима надстройката от по-старите модели? Предварително благодаря на коментиращите!

  • #2
    По принцип размера на легена вътрешно на двойната кабина и на д22 и д40. (на д23 също вероятно е толкова )е 140х140,а на кабина и половина 180х140 .Но с 22ка надали някой е слагал хардтоп от 40 еле па от23ка защото дори и да стават ще са по скъпи...и за обратния варянт пик така ...Отиваш и мериш на място ,монтажа е елементарен ,4 -6 скоби или по няколко болта.
    ПП на л200 размерите на легена са същите.
    "Не мога да разбера как живеят спокойно хората които изобщо нямат никакъв джип..."
    Кольо.

    Коментар


    • #3
      Ако само е само капак за легена може би са еднакви, но май има лека разлика в профила на задната част на кабината и за да прияга добре трябва да е правен за съответния модел.

      Коментар


      • #4
        Да ,затова най добре отиваш на място налагаш и решаваш
        "Не мога да разбера как живеят спокойно хората които изобщо нямат никакъв джип..."
        Кольо.

        Коментар


        • #5
          Надеждата ми да пасне,... е клоняща към нула, но все пак ще пробвам да наложа на D23 нещо от D40... Особено като знам, че коша на D23 - със и без Add Blue са с различни номенклатурни номера. Ще споделим какво сме констатирали...

          Коментар


          • #6
            И има разлика в коша с add blue и без него предполагам е при капачката и тръбата за зараждане ,а не на горния ръб където ляга хардтопа
            "Не мога да разбера как живеят спокойно хората които изобщо нямат никакъв джип..."
            Кольо.

            Коментар


            • #7
              Моя е д23 с аде Натиснете снимката за да я уголемите

Име:103374860_258833975459007_1105096111907794459_n.jpg
Прегледи:143
Размер:519.0 КБ
ID:6666694 блу двойна кабина няма разлика.Пишете за хардтопите че и аз трябва да взимам .

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X