Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вярно ли е че Нисан Терано къса база не може да се вдига на подемник?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Вярно ли е че Нисан Терано къса база не може да се вдига на подемник?

    Вярно ли е че Нисан Терано къса база не може да се вдига на подемник? Нямало къде да се поставят носачите отдолу.
    Мото братство Хищници

  • #2
    То най вече от конструкцията на конкретния подемник зависи Аз и Смарт съм вдигал на подемник.

    Коментар


    • #3
      Принципа е няма начин, да няма начин.
      Подобни конструкции вдигам на подемника (когато дължината на ранената не достигат) с поставянето на талпички (дебели дъски) между петите на предните и на задните рамена!
      При нужда и дървени подложки към рамата.

      Коментар


      • #4
        Ко??? Не!

        Братче, тия ако терано не могат да вдигнат ми е интересно как изобщо вдигат нещо. Бягай далече от такива.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #5
          Много зависи от подемника, на българските се вдига безгрижно, въпреки че не са от най-удобните, има подемници, чиито рамена въобще не се пречупват само се скъсяват и удължават, там е кофти с къса и висока джипка.Има джипове и бусове, които са просто отвратителни за безопасно вдигане, за тях си има канал.

          П.С. Надявам се че "нямало къде да се поставят носачите" не означава че няма останало такова здраво място по рамата

          Коментар


          • #6
            за триене

            Коментар


            • #7
              Баш българските не стават ,просто предните лапи не стигат до шасито.
              Калин Владов,09РСПБЗН

              Коментар


              • #8
                Специално на тераното стигат, даже и артисват, дори нарочно съм ги заоблил гредите в краищата, понеже някой роден гений е решил че трябва да са с идеално остри ръбове и да пукат глави.Иначе за Wrangler едва стигат, еле ако е повдигнат е нещо ужасно, понеже и подемника не вдига много високо.На прима виста за някои от първите спринтери не стигаха, те са ужасни за вдигане, я ще дойде дълъг за сервиза, я висок, а най-често няма какво да хванат

                Коментар


                • #9
                  Не е верно!!!
                  "Не мога да разбера как живеят спокойно хората които изобщо нямат никакъв джип..."
                  Кольо.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X