Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Terrano 2 2.7 dti 2001, facelift - високи обороти на празен ход

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Terrano 2 2.7 dti 2001, facelift - високи обороти на празен ход

    Здравейте, имаме (Terrano 2 2.7 dti 2001, facelift), като на празен ход поддържа над 1000 оборота, дори когато е загрял - малко на тази стойност стои. Мисля, че това не би трябвало да бъде така - какъв може да е проблемът. Като цяло колата, освен това нещо, се държи добре - поне аз не виждам нещо друго нередно.

  • #2
    Каква е горивната помпа?

    Коментар


    • #3
      Бош

      Коментар


      • #4
        Вижте на живи данни каква температура вижда компютъра.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #5
          Благодаря - ще се опитам днес да го направя. Имам едно малко сканиращо устройство и мисля, че би трябвало да има такава възможност с него да видя температура.

          Коментар


          • #6
            При положение че си на ръба между старите и новите, ако е 14 пинова буксата, най-вероятно няма да ти се получи.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #7
              Направих измерване - чудя се, как не съм се сетил до сега, при положение че имам уреда - прикачам снимки от състоянието. Измерването, мисля, показва нормални стойности. Но пък на таблото виждам други обороти - възможно ли е, оборотомера да не отчита правилно. Замерих и по-високи обороти - поддържа разлика от около 300.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X