Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нисан Терано 2 диференциал

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нисан Терано 2 диференциал

    Здравейте колеги. Купих си Терано 2 2,4 бензин без преден диференциал. Сега си търся но незнам има ли разлика между бензин и дизел. Понеже не съм го виждал изобщо,не знам с какво предавателно число трябва да е. Задния е LSD ако има някакво значение. Ако някой може да помогне с информация ще съм благодарен.

  • #2
    4.625. Става от TD, но не и от TDI.

    В терано.бг фейсбук групата в момента се продава един за никакви пари.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
      4.625. Става от TD, но не и от TDI.
      Заради предавателните числа ли не става или?
      "Не мога да разбера как живеят спокойно хората които изобщо нямат никакъв джип..."
      Кольо.

      Коментар


      • #4
        Да.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #5
          Благодаря. Не съм в групата все още и не мога да я видя. Ако е удобно пусни телефон или информация за обявата.

          Коментар


          • #6
            https://m.facebook.com/groups/268902...hoto&__tn__=-R
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #7
              Благодаря за помощта. Диференциал купих от колега от Търговище. Но сега имам нов проблем с нареждане на вакумите по мотора. Този който е свалял мотора нищо не е белязъл. Ако някой има схема ще ми е полезно
              ​​​​​​
              ​​​​​​

              Коментар


              • #8
                Е за това не мога да помогна.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #9
                  https://www.youtube.com/watch?v=hSMgsZgaXRo
                  Тука се виждат, ако си добре с английския пиши в гугъл KA24E vacuum lines
                  Разликата между двигателя от клипа и твоя е в разположението на соленоидите управляващи вакуума.При теб или са на планка на смукателния колектор или на десния калник.Ако не те влече екологията оставяш един маркуч до бензиновия регулатор и един до сервото, компютъра е глупавичък и няма да се усети.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X