Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Nissan terrano 1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Nissan terrano 1

    Горе на турбото има една метална ос,която влиза в турбото и аз незнам за какво служи,но има много луфт и от там ми изпуска масло и въздух.
    Някой знае ли къде да намеря такава ос или какви са втулките вътре ?
    Също така имам и друг въпрос... Пантата на задното стъкло ми се счупи,откъде мога да намеря такава и има ли по магазините за резервни части,понеже аз не намерих ?
    Последно редактирано от Ясен; 26-06-09, 22:49. Причина: Обявите са в друг раздел, след придобиване на права.

  • #2
    До: Nissan terrano 1

    Снимай. Прати на sparky(маймуна)omegatim(точка)com, за да кача снимките в темата, защото от обяснението не се разбира за какво иде реч.

    Ос е нещо въртящо се. Това върти ли се? Откъде излиза и къде влиза?

    Абе, снимай, и ще ти бъде отговорено.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      До: Nissan terrano 1

      Снимките са тук:
      https://htftp.offroad-bulgaria.com/s...g/terano1_TRB/

      За съжаление не мога да помогна. Но мога да кажа че това там няма нищо общо с турбото. Това са някакви клапи и вакуумни истории, които мойто возило няма, и за съжаление не знам за какво са.

      ...Ама, ако цялото това е само заради EGR-а, без колебание бих махнал цялата система, и бих запушил дупката на EGR-а.

      За какво друго би-могло да е, не се сещам.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #4
        До: Nissan terrano 1

        За пантата на задното стъкло пробвал ли си тук:http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=56879
        Черно, мирише и разваля характера!

        Коментар


        • #5
          До: Nissan terrano 1

          Мерси колега,ще питам човека !

          Коментар


          • #6
            До: Nissan terrano 1

            Кажете някой свястен човек,който да ми стегне джипката ?
            Става дума за Терано 1 2.7 ТД

            Коментар


            • #7
              До: Nissan terrano 1

              ДА беше писал в профила от къде си !!!!

              Ние да не сме врачки?
              Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

              Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

              Коментар


              • #8
                До: Nissan terrano 1

                Таман ти го пращах.
                Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                Към модераторите-А изтрийте го сега.
                Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                Коментар


                • #9
                  До: Nissan terrano 1

                  От Пловдив съм.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Nissan terrano 1

                    Аз също имам Terrano 1 2.7 TD и съм от Пловдив.Кажете някой свястен майстор,който да си поиграе с моята джипка и да я направи ...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Nissan terrano 1

                      В моя двор в Оризаре има един Жоро kalasha който си прави Тераното. Работата е сериозна. Мисля, че за всякаква помощ може да се обръщате към него.

                      пп Оризаре е на 5-6 км от Пловдив.
                      Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                      Към модераторите-А изтрийте го сега.
                      Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                      Коментар


                      • #12
                        От: Nissan terrano 1

                        Да така е бих помогнал на всеки колега, но не се занимавам професионално с тенекеджийство а като хоби и се принудих да се по науча защото трудно намирам свестни тенекеджии и не знам все още какво ще сътворя аз самия накрая, но каквото науча ще го споделя с всеки от колегите

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X