Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    И да видиш как стрелката на бензиномера пада в реално време също е забавно
    Т'ва мое да го видиш и без да върви . Покарах един Класик 4.2 преди месец...
    Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

    Коментар


    • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

      Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
      Т'ва мое да го видиш и без да върви . Покарах един Класик 4.2 преди месец...
      Нали знаеш приказката..няма алтернатива на кубатурата
      0899 шест5313нула
      За всекиго по нещо

      Коментар


      • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        И да видиш как стрелката на бензиномера пада в реално време също е забавно
        Специално за нуждите на Форума от Нисан обещаха да пуснат Y61 с 6.4 литров мотор, 450 коня и разход 3/100 газ.
        Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
        Към модераторите-А изтрийте го сега.
        Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

        Коментар


        • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

          Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
          Нали знаеш приказката..няма алтернатива на кубатурата
          Заеби, тва е лаф само на тия според които 100 кс на литър е некво върхово постижение ))))

          Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
          Специално за нуждите на Форума от Нисан обещаха да пуснат Y61 с 6.4 литров мотор, 450 коня и разход 3/100 газ.
          А ти не плаши куче със салам. Мойта кошница дето си водя гъза арчи 15 и си я карам на бенДзин
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

            Благодаря за отговорите. Ще почета повечко за дизеловите варианти евентуално ако се наложи да се спра на някой от тях, а иначе живот и здраве догодина може да си внеса един бензинов.

            Коментар


            • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              Заеби, тва е лаф само на тия според които 100 кс на литър е некво върхово постижение ))))


              Азе предпочитам 6000 кубика и 300 коня, отколкото 2000 кубика и пак толкова коне...,а цилиндрите- колкото се може повече !
              0899 шест5313нула
              За всекиго по нещо

              Коментар


              • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                Здравейте, наскоро си взех едно терано, но нещо ми влезе в главата да се обзаведа и с един патрол, но чета тук за проблеми с главите, кажете моля за кой модел става въпрос, за кой двигател?
                Знам, че писано но .......
                Благодаря.
                "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

                Коментар


                • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                  Първоначално публикуван от kra_kra Преглед на мнение
                  Здравейте, наскоро си взех едно терано, но нещо ми влезе в главата да се обзаведа и с един патрол, но чета тук за проблеми с главите, кажете моля за кой модел става въпрос, за кой двигател?
                  Знам, че писано но .......
                  Благодаря.
                  Всъщност патрул имат един нетрошаем двигател сд33, който е ташакус максимус щото е разработен за мотор за и агрегат. А да, харчещия мъртвец 4.2 (който е двигател за автобус и пак динамиката му е като за умрял кон) също е нетрошаем, ама в първата версия. На на 60 късните и 61 има проблеми с какво ли не. Но тойтака или иначе в Европа е бутикова рядкост.
                  Понеже се съмнявам да имаш пари за последните 61 (първия зд30 е голям смях) остава да си вземеш рд28т което е въпрос на късмет дали е с читава глава или не.
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                    Всъщност патрул имат един нетрошаем двигател сд33, който е ташакус максимус щото е разработен за мотор за и агрегат. А да, харчещия мъртвец 4.2 (който е двигател за автобус и пак динамиката му е като за умрял кон) също е нетрошаем, ама в първата версия. На на 60 късните и 61 има проблеми с какво ли не. Но тойтака или иначе в Европа е бутикова рядкост.
                    Понеже се съмнявам да имаш пари за последните 61 (първия зд30 е голям смях) остава да си вземеш рд28т което е въпрос на късмет дали е с читава глава или не.
                    Това, ако може да се залепи в началото на темата да не се хабят хората
                    Technical Rescue Direct - life lies in courage
                    http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                    Коментар


                    • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                      Тия джипове са на 20 г., даже и повече. Нормално е да се очаква проблем с главата и това се отнася за всеки ДВГ турбо-дизел който се продава на пазара.

                      Коментар


                      • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                        Здравейте,защо имате толкова негативни мнения за Патрола? От близо две години имам Патрол Y61 3000TDI 58kc,и засега оставам приятно изненадан дори и от горенето при нормално каране.Разбира се,че повечето от Вас са доста голям стаж по джипките, но ми се струва, че негативността за Патрола е преувеличена!

                        Коментар


                        • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                          Уважаеми колега, не оставайте с грешни впечатления. Темата е дълга, много хора са писали. Характерно за форумите е, че тези, които са наясно, обикновено пишат по веднъж. Но за сметка на това е пълно с такива, които са чули на една опашка, че една жена е казала нещо... и не ги мързи да го напишат хиляди пъти...

                          Тук (в България) хората, които имаме Патрули с 4.2 бензин и 4.2 дизел и 2.8 турбо дизел и сме ги тествали, карали и имаме сериозни лични впечатления се броим на пръсти... Фантазиите на хора, които в най-добрият случай някога са сядали за малко зад волана на такъв ги оставете настрана... И трите двигатели са отлични и трите си имат своите слаби и силни страни. Проблемите доколкото и каквито ги има са винаги в зад кормилното устройство...
                          VPetrov.photography

                          Коментар


                          • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                            Ха..не съм влизал скоро в тази тема и направо я бях позабравил...
                            Само за сверка...
                            Днес ми се наложи да проверявам маховик точно за 3,0тди158к.с./маховика е демпферен и явно си отива в един момент/.Та накратко...човека се наложи почти да го свестяваме ...само оригинален 2500лв....
                            Та всички са доволни до моменти като този...Разбира се има хора за които тази сума не е някаква финансова трудност ,но и те не биха ги дали с готовност...!
                            Поздрави и дано да не ви се налага да ремонтирате Патрол 3,0тди...тогава изведнъж мнението за машината се променя драстично към негативно/това е по статистика на клиенти идващи при мен за части...т.е. констатация от видяни реакции,а не мое мнение!/
                            Поздрави и успех!
                            NISSAN FOREVER
                            -----------------------------------------------------------------------------
                            Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                            Коментар


                            • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                              Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
                              ... Днес ми се наложи да проверявам маховик точно за 3,0тди158к.с./маховика е демпферен и явно си отива в един момент/.Та накратко...човека се наложи почти да го свестяваме ...само оригинален 2500лв....
                              Та всички са доволни до моменти като този...Разбира се има хора за които тази сума не е някаква финансова трудност ,но и те не биха ги дали с готовност...!
                              Поздрави и дано да не ви се налага да ремонтирате Патрол 3,0тди...тогава изведнъж мнението за машината се променя драстично към негативно/това е по статистика на клиенти идващи при мен за части...т.е. констатация от видяни реакции,а не мое мнение!/
                              Поздрави и успех!
                              Бих казал, че всяка марка има своите екзотики. Всяка без изключение. Веждите на калниците от фибростъкло за моята тойота при вносителя струват 1200лв. На брой. А те са четири. И сега какво, да се откажа от нея ли? Карайте си Патрулите и не ги мислете много тези неща.

                              Коментар


                              • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                                Точно това се опитах онзи ден да обясня на един клиент,който искаше да ми купи патрола.Започна да ми развива теория че в книгите писало че налягането на маслото трябвало да е 4,5 бара най малко то е така ама за нова машина която струва 100 000лв.че и повече не за патрол на 25 год.без основен ремонт.
                                Винаги карам напред по моя път,дори когато свърши.
                                0885/511287 ; +393200282393

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X