Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

    Абе мойта 260-ка е на 176 000 км,ама последните 20 000 и бяха тежки и без много обслужване при едни геодезисти.Това как и да е ама как я беше напънала ръждата по купето ...Добре че поне рамата е здрава.Аз и затова се престраших.Мисълта ми е че дори и поради някакви причини километрите да са под 200000 пак може да има изненади.Например скоростите ми бяха с 3-4 кила вода в маслото,въпреки огромната табела да се проверява маслото след преминаване на дълбоки водни препятствия и т.н.Най големия майтап беше че единия от служителите ми обясняваше че джипа не е лош,ама не бил много проходим щото на един баир дето си ходил с личната Лада Нива бил закъсал.А аз учуден го разпитвам как така и се оказва че изобщо не знае какво се прави с ръчните хъбове за да има и преден мост.Има и една подробност че съм съсобственик на автосервиз и ремонтите си ги правя сам иначе досега да съм го платил още веднъж камиона,че като си помисля само колко часове труд са отишли.....
    Борис 0888 999 едно едно9
    PATROL Y260 RB30S

    Коментар


    • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

      За тези които още не са си купили и карали Патрол
      driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

      Коментар


      • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

        Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
        Няма смисъл да се слагат мостове от Виетнамка и гуми от Урал , Патрола спокойно си върти 37" гуми
        Това дали е пускано вече ?
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

          Здравейте всички!
          Абсолютно начинаещ съм
          Съответно и ще питам доста
          От няколко дни не мога да спа и се ровя из форума с цел да стигна до някаква отправна точка. Спрял съм се твърдо на Nissan Patrol. Харесал съм един 3.0d 2002, къса база- нов внос от Италия... Пише, че уж е на 125 000 хил.

          От всичко прочетено стигнагнах до извода, че това май не е най-добрият избор, защото моторите им не издържат на продължителни натоварвания. Джипката ми харесва, защото ми се струва доста запазена както отвън, така и вътре. Карах я около половин час /вярно, че градско/ и не усетих никакви признаци на загряване или нещо друго... като цяло ми се стори доста стегната. Имам намерение това да ми е първата 4х4 машина и като начало да я карам смесено - градско и горско.

          От прочетеното дотук не можах да схвана какво се има предвид натоварване. Аз със сигурност няма да успея да го натоваря яко в планината, защото нямам никакъв опит. Това означава ли, че двигателят ще издържи? Тези проблеми явяват ли се при по-слаб режим на каране?...

          Разбрах, че версията с 2,8 мотор y61 е с малко по-стабилен агрегат, но пък е доста муден. Помогнете Нямам против да купя и по-старата версия y60, но ми се струва, че на пазара в момента няма нищо добро.

          Коментар


          • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

            Първоначално публикуван от Fuegoterra Преглед на мнение
            Помогнете
            Събери пари за нещо след 2004.
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

              И аз теке си мисля, но нямам толкова пари в момнта, а и сърце юнашко не трае
              Утре отивам да видя един Изглежда ми доста запазен. Няма никакви подобрения, което ме кара да си мисля, че е добра основа за надграждане от мен.

              Коментар


              • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                Патрул в гората? Ще има да сечеш, по-широка жипка трудно ще се намери... Абе кой ви учи на тия дизели бе, я се огледай за бензинки и после на газ.

                Коментар


                • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                  Ами взех вече
                  така, каквото и да кажете вече всичко е факт. Y61 1998, 2.8GR LONG.
                  Еми ще пратя снимки утре. Доволен съм и искам да споделя, че като го взех ме навъртях 140 км, от които 10 в лек офроуд режим на бавни скорости. Даде ми разход 12/100, като по асфалта му раздавах газта до 130. Беше ми интересно след всичко прочетено дотук да разбера дали щи загрее двигателя, защото относно тия модели има много негативни мвевия. Стрелката не помръдна! (Външна темепература около 30 гр.)
                  Или аз съм случил на читав екземпляр или не съм го натоварил достатъчно.
                  Доволен съм : ))))

                  Коментар


                  • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                    Първоначално публикуван от Fuegoterra Преглед на мнение
                    Ами взех вече
                    така, каквото и да кажете вече всичко е факт. Y61 1998, 2.8GR LONG.
                    Еми ще пратя снимки утре. Доволен съм и искам да споделя, че като го взех ме навъртях 140 км, от които 10 в лек офроуд режим на бавни скорости. Даде ми разход 12/100, като по асфалта му раздавах газта до 130. Беше ми интересно след всичко прочетено дотук да разбера дали щи загрее двигателя, защото относно тия модели има много негативни мвевия. Стрелката не помръдна! (Външна темепература около 30 гр.)
                    Или аз съм случил на читав екземпляр или не съм го натоварил достатъчно.
                    Доволен съм : ))))
                    А сега как е , има ли проблем ?

                    Коментар


                    • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                      Незнам дали това е правилното място, но не желая да започвам нова тема заради един кратък въпрос:Колко рядък е бензиновия Патрул 5-та генерация и в частност 4.5 литровоя? Ровя из всички БГ сайтове за продажба на МПС и никъде не са "чували" за това животно бензинов Патрул след '97. Всички обяви са за дизели. Толкова ли е читав бензиновия, че не им се разделя с него или просто няма?

                      Коментар


                      • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                        Просто няма. Дори Y61 има някакъв проблем с вноса, или с идеите за развитие на пазарте в Европа и се предага само по специално поискване. Пловдивския шоурум нямаше дори снимка.
                        Предлагаше се само 3.0Ди. На живо бензин Y61 не съм виждал.
                        Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                        Към модераторите-А изтрийте го сега.
                        Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                        Коментар


                        • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                          Има и благинки ката 4.8 и 5.7 , но за съжаление не по нашите географски ширини..
                          0899 шест5313нула
                          За всекиго по нещо

                          Коментар


                          • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                            В UK много рядко но все пак изпадат Y61 TB48.

                            Коментар


                            • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                              Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                              На живо бензин Y61 не съм виждал.
                              Аз съм виждал един - 4.5 май, докаран някъде от пустините. Да видиш дълъг Патрол да се ускорява така си е бая гледка
                              Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                              Коментар


                              • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                                Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
                                Аз съм виждал един - 4.5 май, докаран някъде от пустините. Да видиш дълъг Патрол да се ускорява така си е бая гледка
                                И да видиш как стрелката на бензиномера пада в реално време също е забавно
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X