Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

    Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
    Патруля е правилния избор.....

    Според мен, де....

    Търтей - ти продаде ли твоя?
    Мндам. Има си щастлив нов собственик. Остава да го хвърлим в харда ама това мисля че ще е лесно

    Ма моя никак не става за кола за асфалт
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение

      Ма моя никак не става за кола за асфалт
      Въпроса се решава със втория комплект гуми с джанти....
      Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
      Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

      Коментар


      • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

        Бе не само, бая неща са пипнати по моя които го правят нестабилен с висока скорост. Няма универсални неща като цяло.
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

          Офф. За Патрола висока скорост колко е? Къса база де.....
          Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
          Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

          Коментар


          • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

            А аз се чудя що няма разходки на Търтей офроуд тим,а то нямало с какво да се разхождат.Интересно каква ще е следващата стъпка след Патрол?Може би нещо верижно?
            Борис 0888 999 едно едно9
            PATROL Y260 RB30S

            Коментар


            • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

              90
              Не че не дига 140 колкото си е по книжка ама иска железни нерви

              Аз мисля да присъединим новия собственик към тима - не съм го питал още ма сигурно ше е навит
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                А бе Търтел, тоя Нисан на аватара не е ли далечно минало. Ти толко чиста кола не си имал повече от 2 часа...след покупката.
                Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                Към модераторите-А изтрийте го сега.
                Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                Коментар


                • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                  Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                  А бе Търтел, тоя Нисан на аватара не е ли далечно минало. Ти толко чиста кола не си имал повече от 2 часа...след покупката.
                  Е така де, тая снимка е от първото му придвижване. И нямаше много кал
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                    Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
                    Дори и да стане/малко е вероятно/,най-малкото ще е доста по-малко на диаметър и ще има да въртиш в несвяст
                    Аз от 5 години съм с волан от Съни и не въртя в несвяст Като сложиш по-млък волан ,по-вече ли обороти ще прави
                    PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                    КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                    0899187766

                    Коментар


                    • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                      Волана от микра е поставен и промени цялата визия сега вече съм с аербег разлика намирам само в това че новия е по масивен и по красив.
                      Винаги карам напред по моя път,дори когато свърши.
                      0885/511287 ; +393200282393

                      Коментар


                      • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                        ВОлана е важното да ти е удобен.Първоначакно бях сложил спортен волан Спарко , дойде ми малък и го замених с волан от НИсан Съни-ама без аербег ...
                        PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                        КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                        0899187766

                        Коментар


                        • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                          Да волана трябва да е удобен и мисля че този от микра е подходящ,дори от стария волан изрезах отдолу пластината за клаксона и стана на новия като оригинално

                          ето примерна снимка на волана,по нататък ще снимам точно как е на джипката

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Cattura.PNG
Прегледи:1
Размер:327.7 КБ
ID:5444055
                          Винаги карам напред по моя път,дори когато свърши.
                          0885/511287 ; +393200282393

                          Коментар


                          • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                            ами тези волани за спртните за дрифт не стават ли нали са с изместен център на вътре ?
                            само бараки

                            Коментар


                            • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                              Здравейте,
                              изчетох доста неща и наистина мисля,че тук са хората,които разбират от 4х4.За да не съм досаден искам да Ви попитам за мнение и евентуално съвет при кого да прегледам един Патрол 3.0 Дизел 1999г.? Собственикът му е сложил водородна клетка,твърди за разход около 10-11л.Аз искам да го карам основно в градско и по асфалт,много ми харесва колата,цената е около 9500.Благодаря.

                              Коментар


                              • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                                Първоначално публикуван от Naidobrix Преглед на мнение
                                ...е сложил водородна клетка,твърди за разход около 10-11л.Аз искам да го карам основно в градско и по асфалт,много ми харесва колата,цената е около 9500.Благодаря.


                                Колега той 3.0Di при нормално каране харчи под 10. Може от атомната клетка малко да е вдигнал разхода но едва ли е драстично.
                                Това е разход за извънградско каране. Ако ти трябва по-сериозен разказвач може да се помисли и по този въпрос.
                                Внимавай мотора да не е отварян.
                                Ако вземеш да попрочетеш из форума за този двигател и неговата история до 2002 год ще бъде добре.

                                ПП 9500 е цена за тракииска гробница или 2.8

                                Закарай го за преглед при Влади, или при Таргата.
                                Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                                Към модераторите-А изтрийте го сега.
                                Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X