Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Терано1 лагери на предна...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Терано1 лагери на предна...

    Колеги, знели някой в каква последователност се разглобява главината,че имам лувтове и се съмнявам, че лагерите са кенфлеш. Автоматичен хъб.Страх ме е да започна да отварям щото кой-знай какво ще изкочи от вътре та после дане мога даго сглобя. Предварително благодаря.

  • #2
    До: Терано1 лагери на предна...

    Първоначално публикуван от achocarp Преглед на мнение
    Колеги, знели някой в каква последователност се разглобява главината,че имам лувтове и се съмнявам, че лагерите са кенфлеш. Автоматичен хъб.Страх ме е да започна да отварям щото кой-знай какво ще изкочи от вътре та после дане мога даго сглобя. Предварително благодаря.
    Ти първо провери дали лагера "ромоли" - като завъртиш наръка гумата. Ако няма ромолене, значи лагера си е здрав. Сваляш болтовете на хъб-а, махаш това което ще изпадне, после гледаш дали на шлиците на карето държат останалата част от хъб-а със зегерка или с болтче - така махаш и останалата част от хъб-а - ако всичко е наред с хъбовете няма да има хвърчане на пружини и тем подобни.

    След това разконтрираш контрата гайката на лагера и го регулираш, като е добре да оставиш съвсем лек луфт - все пак лагера не е нов.

    Успех.
    Don't hunt IF you can't kill
    първо 0883 после 333 накрая 448

    LZ1BGD

    Коментар


    • #3
      До: Терано1 лагери на предна...

      Когато въртя колелото на ръка шум няма,но при заклащане има лувт във всички посоки и незнам дали лагерине както казваш ,нямат нужда от реглаж,всичко останало по предницата е битон.Претиснявам се дали не трябват някакви скоби за вадене.Иначе реголиране и темпотобни сами ясни.

      Коментар


      • #4
        До: Терано1 лагери на предна...

        АЧО ЕЛА НА СЕРВИЗА СРЕЩУ СПС ДА ТИ ПОКАЖА ЗА КАКВО СТАВА ДУМА

        Коментар


        • #5
          До: Терано1 лагери на предна...

          От модератора: ПОДБИРАЙТЕ ИЗРАЗНИТЕ СРЕДСТВА, НЕЗАВИСИМО ДАЛИ ГОВОРИТЕ НА ПРИЯТЕЛ, ИЛИ НА НЯКОЙ ДРУГ.
          Последно редактирано от Злой; 23-05-09, 11:44.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X