Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ремонт на огледало на терано 2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ремонт на огледало на терано 2

    На тераното 99 година му е шчупено дясното огледало.Някой може ли да ми каже как се разглобява или да ми прати схема на разглобяване.И евентуално цена на ново.По точно е шчупена стоиката.

    Никой ли не е разглобявал огледало на терано2?чакам помощ.хаиде колеги
    Последно редактирано от Чавдар (V93); 01-04-09, 22:29.

  • #2
    До: Ремонт на огледало на терано 2

    Ето една схема . Огледалото се маха след като се махне кората на вратата и се откачи буксата на огледалото отвътре.

    Поздрави!
    Прикачени файлове

    Коментар


    • #3
      До: Ремонт на огледало на терано 2

      Благодаря ти много за помоща колега утре като ида в англия ще го разглобя.

      Коментар


      • #4
        До: Ремонт на огледало на терано 2

        И моята стойка на огледалото беше счупена и направо отидох при тези които заварят пластмаси и го завариха на място и добре стана е сега не се пребира но следващият път като го счупя направо на моргата отивам за друго.

        Коментар


        • #5
          До: Ремонт на огледало на терано 2

          огледалото го отремонтирах стана като заводцко.Мерси за схемата.

          Коментар


          • #6
            До: Ремонт на огледало на терано 2

            Първоначално публикуван от kotata75 Преглед на мнение
            На тераното 99 година му е шчупено дясното огледало.Някой може ли да ми каже как се разглобява или да ми прати схема на разглобяване.И евентуално цена на ново.По точно е шчупена стоиката.

            Никой ли не е разглобявал огледало на терано2?чакам помощ.хаиде колеги
            Преди два дни ремонтирах моето ляво огледало. Стана много по-здраво от оригиналното и чак се замислям дали няма опасност да се счупи конзолата (стойката) сега... При оригиналното основата имам чуство, че е умишлено отслабена за да се чупи при удар.
            По принцип огледала се намират по моргите (на цена около 150 лева), но повечето са от английски коли. Огледалото е същото, но конзолата му е неизползваема за нас поради неподходящия ъгъл на фиксация.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X