Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръки за Нисан Патфайндер.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Препоръки за Нисан Патфайндер.

    Здравейте, за първи тъп пиша в този раздел и искам да ви попитам за този модел на Нисан. Какво ще ми кажете, като здравина, проходимост, икономичност, заводски дефекти и обслужване! Сега има много гореща оферта точно за този модел, от 60,019лв с ДДС, нивото е Комфорт(без кожен салон, и навигавия(аз предпочитам да взема една Гармин че е на Бг отколкото за дам 3000-4000лв за една която е на Енг и има камера за задно виждане), ел. седалки). Гледам за тези пари нищо неможе да се допре до нивото на този джип, има нива като: 4х4 автоматично, 4х4 постоянно, задно(основно) задвижване, блокаж, и бързи и бавни скорости, чух че на бавните повече от 60км/ч неможе да се двигне. Има 6-ста скорост при механичката което ми харесва. Каже те си мнението!
    И някой знае ли какви са им лизинговите им условия че не намерих в сайта им!?
    Последно редактирано от Деян Давидов; 26-02-09, 16:44.
    TT-Tuning Team
    АСК Добрич

  • #2
    До: Препоръки за Нисан Патфайндер.

    Тази тема май е за Дискусии по марки-Нисан. Там определено са хората,които могата да ти кажат мнението си.
    [SIZE=4][COLOR=black][SIGPIC][/SIGPIC]БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО![/COLOR][/SIZE]

    Коментар


    • #3
      До: Препоръки за Нисан Патфайндер.

      Ами, моля модереторите ако преценят че не за тука да я изместят!
      TT-Tuning Team
      АСК Добрич

      Коментар


      • #4
        До: Препоръки за Нисан Патфайндер.

        Айде бе хора.. няма ли някой да даде мнение!?
        TT-Tuning Team
        АСК Добрич

        Коментар


        • #5
          До: Препоръки за Нисан Патфайндер.

          Имам такъв от една година и 30 000 км. Сайта: www.nissan-sofia.bg . Плюсове на автомобила: много добра проходимост и просвет за автомобил с независимо окачване, голям вътрешен обем, възможност за възстановяване на ДДС. Минуси: висок разход ~ 15/100 градско и 10-12/100 извънградско, сравнително евтина испанска сглобка (на 10 000 км вече започва да поскърцва), двигателя в комбинация с АТ е слаб за това купе (трябва си поне 3 литров V6), ускорението след 120 км/ч е трагично, бързо обезценяване, евтини пластмаси в купето.

          Коментар


          • #6
            До: Препоръки за Нисан Патфайндер.

            Аз имам такъв от 2 години и 120,000км. Автомат. Колата е желязна,не слушай какво ти говорят всички. Не съм пипнал и едно болтче. Разхода градско е 12(ако се състезаваш от сфетофар до сфетофар може и да е 15) Ускорението над 120 не бих казал,че е трагично. Спокойно можеш да го караш с 160(3,200 оборота)Проходимост - доказано добра. А на този приятел със скърцащия Нисан да си стегне машинката за предният капак и ще спре.
            С две ръце съм "ЗА" и ти казвам - ако искаш кола да караш и да не мислиш - купувай,ако искаш да платиш 2 пъти повече и да висиш по сервизи купи си Туарег или МЛ . Тойота 120 е добър избор но е с около 30,000лв по скъп и люлее като лодка и на всеки 70 хил.трябва да сменяш ремък(Нисан са с верига)За евтините пластмаси -няма да споря -но си помисли в коя кола кола сега има скъпи?
            Съвсем честно ти казвам,ако някой сега ми предложи да ми купи друга кола -безплатно -наистина незнам с какво бих заменил моята!!!

            Коментар


            • #7
              До: Препоръки за Нисан Патфайндер.

              @ramar

              Машинката на предния капак я стегнах преди доста време. Скърцането е от пластмасите в купето.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X