Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нисан патрул к260

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нисан патрул к260

    Колеги моля ви за малко помощ ако може! Имам нисан патрул к260 2.8тд дълга база и (два въпроса)

    1- Скоро смених вилката на скоростната кутия и се оказа,че тампоните на скоростната кутия са заминали и сега почти лежи на гредата.Тука в Бургас е малко трудно за намиране на части.

    2- Вчера забелязох,че на задните десни ресори най горния лист се е чупил и старчи малко нагоре дали е опасно да се кара така.Аи предните ресори са доста прави и се чудя дали да не отида направо при Вромос и да направя лифт ама сега няма чак толкова лев.Вие имате ли някакви идеи.Тука намерих един майстор за ресорите ама е малко сложен трябвало да ги сваля и да ги закарам при него а няма каде да остажя колата

  • #2
    До: Нисан патрул к260

    Първоначално публикуван от djtomy Преглед на мнение
    ...

    2- Вчера забелязох,че на задните десни ресори най горния лист се е чупил и старчи малко нагоре дали е опасно да се кара така.Аи предните ресори са доста прави и се чудя дали да не отида направо при Вромос и да направя лифт ама сега няма чак толкова лев.Вие имате ли някакви идеи.Тука намерих един майстор за ресорите ама е малко сложен трябвало да ги сваля и да ги закарам при него а няма каде да остажя колата
    Лошо! Горния лист е основен, той е връзката на моста с шасито. Според мен е опасно така да продължаваш да караш. Вариантите са нови ресьори, или само нов основен лист. Трябва ковач да му изкове ушите. Най добре си закарай Патрула в някой сервиз за ресьори. Те основно правят камьони, така че Патрула ше им е като детска играчка. За съжаление, ше трябва да направиш и здравия по съшия начин. Ако не си опитен, не ги сваляй сам. Опасно е ако не знаеш къде да подлагаш и кога да развиваш.

    Коментар


    • #3
      До: Нисан патрул к260

      Andro 160 е много прав, направи така,ако имаш възможност. Аз съм чупил основен лист и съм сменял тампони и имам идея ,майстор и място,ама всичко е в Пловдив.

      Коментар


      • #4
        До: Нисан патрул к260

        Мерси колеги за инфото.В понеделник трагвам да търся севиз дано да мина по тънко че малко с финансите зле.Още веднъж много мерси

        Коментар


        • #5
          До: Нисан патрул к260

          Здравеи аз имах подобен проблем само че с дълък 160.Пробвах да шпренгвам ресорите при един (маистор),паботил в ДАП-занимавал се с ресори ,и после започнаха проблеми.Наложи се после да занимавам хора да се моля да ме пуснат в цеха на КТА-Мадара за ресори че да ги отвърнат.Така че тази одисея ми излезе сигурно като едно лифтовано окачване,а днес след(2-3)години резултата е съштия-пак изпънати ресори и клекнал джип.Така че провери при Явор колко струва(пиши после че ми е интересно).
          Големите мъже си играят с големи играчки

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X