Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Играчка за мъже

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Играчка за мъже

    Ха,сега като ти разгледах ролбара ми светна,че и аз мога да добавя едно допълнително рамо на моят щатен ролбар тъй като не е много добре измислен-двете "крила" се хващат само за централната стойка,докато външната им част виси без допълнително захващане към бронята...едно рамо,захванато за бронята би ги направило значително по-стабилни...ще се наложи да те отвлека за доработката...
    Прикачени файлове
    08седемшест5едно513четири

    Коментар


    • #17
      До: Играчка за мъже

      Няма да се дърпам.
      Другата седмица докато пиеме по една бира ще го измислиме.

      Коментар


      • #18
        До: Играчка за мъже

        Чудесно-ще си начешаме крастата на воля...Аз междувременно трябва да си сваля радиатора да го залепят някъде,че оня ден като се прибирахме с Влади нещо се разтече...
        08седемшест5едно513четири

        Коментар


        • #19
          До: Играчка за мъже

          Вальо, за радиатора акъл не мога да ти дам. Аз го смених с нов.

          Коментар


          • #20
            До: Играчка за мъже

            Браво, много хубав Патрол става. Може ли и на мой нещо подобно до се направи?
            Прикачени файлове
            Three witches watch three Swatch watches.
            Which witch watch which Swatch watch?

            Коментар


            • #21
              До: Играчка за мъже

              Пич, много потенционал има в тази машина. Всичко може да стане.
              Първо обаче сложи фланци, и едни по големи гуми, после ще мислиме за другите неща.
              Помисли и за едни хубави джанти.

              Коментар


              • #22
                До: Играчка за мъже

                Благодаря,
                фланци и джанти/гуми ще слагам в Събота, а требва да минем и през Голди да ми по-оправи джантите за гората, обаче колко виждам, той е много зает са неговия СУМ.
                Three witches watch three Swatch watches.
                Which witch watch which Swatch watch?

                Коментар


                • #23
                  До: Играчка за мъже

                  Продължавам историята на забавленията с моя Y260.
                  Бронята, като отчитам че нямам никакъв опит, добре се получи. Основните пропорции бяха запазени, и доразвити с новия агресивен вид, допълнен от 32" гуми. Доволен съм.
                  Пренасочих вниманието си на задната част. Единственното слабо място в дизайна, според мен. Много големи панели, прави и празни. Загнезди ми се идеята за гумата отзад. Щеше да оправи положението, а и да разтовари височината отдолу. От друга страна затруднява отварянето. Трябваше хубаво да се обмисли.
                  Временно, обаче трябваше нещо да се предприеме. Вижте промените във външния вид до момента:
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • #24
                    До: Играчка за мъже

                    Ето снимките на "копирачката",както уместно я нарече Андро.
                    Относно идеята,за изнасяне на резервната гума отзад-на моито Даихатсу има готово решение-"люлката"е закрепена на две места,върху десния панел (на Нисан Терано е подобно изпълнението)и си отваря на дясно за да не пречи на достъпа до купето.Фиксира се в средата на бронята.
                    Прикачени файлове
                    Последно редактирано от taran; 29-05-08, 20:08.
                    Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Играчка за мъже

                      ево снимки как е направил my american "friend"
                      Патрола Ви става страхотен само такав теглич не
                      влиза в визията му
                      Прикачени файлове
                      Three witches watch three Swatch watches.
                      Which witch watch which Swatch watch?

                      Коментар


                      • #26
                        До: Играчка за мъже

                        Е затова тоя форум е Велик!
                        Евала пичове.
                        Таране, и аз искам, ще ти бъда задължен.
                        Серго, оправи се с гумите и се обади, ще направиме булбара.

                        Коментар


                        • #27
                          До: Играчка за мъже

                          Първоначално публикуван от sergej Преглед на мнение
                          ево снимки как е направил my american "friend"
                          Патрола Ви става страхотен само такав теглич не
                          влиза в визията му
                          И на мен не ми харесва особенно, но без теглич за съжаление не мога. Мислил съм, но се съмнявам че може да стане по хубав.
                          Между впрочем, виждал съм далеч по грозни, фабрични, на нови модели Паджеро, Рейндж, и др.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Играчка за мъже

                            Първоначално публикуван от Andro_Pajero Преглед на мнение
                            Е затова тоя форум е Велик!
                            Евала пичове.
                            Таране, и аз искам, ще ти бъда задължен.
                            Серго, оправи се с гумите и се обади, ще направиме булбара.
                            Искаш "копиралка" ли,или снимки на "люлката" (подобно е на снимките които пусна Сергей,но е само за гумата).
                            Ако е за първото-купих я от един магазин за автосервизно оборудване-на бул. "Сливница",кото се движиш към центъра от Люлин,след (а сега де...),май беше след кръстовището с "Опълченска",магазина е със сини витрини.
                            Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                            Коментар


                            • #29
                              До: Играчка за мъже

                              Първоначално публикуван от taran Преглед на мнение
                              Искаш "копиралка" ли,или снимки на "люлката" (подобно е на снимките които пусна Сергей,но е само за гумата).
                              Ако е за първото-купих я от един магазин за автосервизно оборудване-на бул. "Сливница",кото се движиш към центъра от Люлин,след (а сега де...),май беше след кръстовището с "Опълченска",магазина е със сини витрини.
                              Пускай на люлката, имаш едно черпене от мен.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Играчка за мъже

                                Първоначално публикуван от Andro_Pajero Преглед на мнение
                                И на мен не ми харесва особенно, но без теглич за съжаление не мога. Мислил съм, но се съмнявам че може да стане по хубав.
                                Между впрочем, виждал съм далеч по грозни, фабрични, на нови модели Паджеро, Рейндж, и др.
                                да,да, док не видите мой снимките от зад са ми на комп в офиса.Утре ще Ви покажа на Патрола, а може да имам и снимката от Исузуто ми /е там е теглича страхотен/
                                Three witches watch three Swatch watches.
                                Which witch watch which Swatch watch?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X