Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Patrol Y61: Питане за дребни козметични ремонти

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Patrol Y61: Питане за дребни козметични ремонти

    След лек каменен офф-роуд по Гръцко /с цел риболов / миналата седмица, възникнаха два проблема, които пействам като снимки по-долу. Праснах степенката в някакъв камък, опитвайки да превзема един каменист склон /но машината се справи без проблем!/. Другото е, че спуках гума по-късно - да не повярваш, на място уж без камъни /в една кална локва/ - 2 см дупка по средата между грайферите. Наложи се да сменям гумата, но докато освобождавахме резервната, единият болт си отиде. По-точно главата на болта.

    Какво ще ме посъветвате, къде да се насоча за да оправя проблемите? Специално за степенката - ще стане ли добре, така че почти да не личи? И къде евентуално могат да се справят с това? Да занимавам ли застрахователя /Булстрад/ с това, или няма смисъл?

    Колкото до болта, предполагам че ще трябва да се разпробие и извади, иначе не виждам как - яко е ръждясал и загнил там. Може и заварената гайка отзад да трябва да се свали. Къде ще ме насочите?

    Мерси предварително.

    П.С. Очаквайте видео от Офф-Роуда!
    Прикачени файлове
    "Живей бързо, умри млад и остави един красив труп след себе си." Е. П.

    2007 Nissan Titan 5.6 V8 4WD

  • #2
    До: Patrol Y61: Питане за дребни козметични ремонти

    абе човек да ти имам притесненията тази стойка на рез. гума се сваля и може да я правиш кото поискаш във Варна в магазините за нисан има шпилки който можеш да завариш там. нема проблем елементарно е а за прага хвани по широки клещи и си го изкриви вярно че е алуминии но джипка без драскотина не може

    Коментар


    • #3
      До: Patrol Y61: Питане за дребни козметични ремонти

      Първоначално публикуван от Samuil Преглед на мнение
      Специално за степенката - ще стане ли добре, така че почти да не личи? И къде евентуално могат да се справят с това?
      Ти чук нямаш ли?
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #4
        До: Patrol Y61: Питане за дребни козметични ремонти

        Ами то естествения тунинг си е казал своето........Според мен сега е момента да се отървеш от заводските степенки,които меко казано освен за аксесуар на два метра от асвалта и може вече да ти създадат проблем.Друг е въпроса ако гоним лъскавия заводски вид........тогава с клещите внимателно степенката може да бъде изправена,и от тук нататък забравяш за такива изпълнения и освен по утъпкан черен път дето може и с Голф3 никъде другаде не се пробваш.
        NISSAN FOREVER
        -----------------------------------------------------------------------------
        Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

        Коментар


        • #5
          До: Patrol Y61: Питане за дребни козметични ремонти

          Е, стига де! Искам всичко да си му е като хората!

          Дори и да се налага всеки път след такива изпълнения да оправям прага...

          Та така - къде? Варианта аз да си го правя, се изключва отсега. Няма да се справя.
          "Живей бързо, умри млад и остави един красив труп след себе си." Е. П.

          2007 Nissan Titan 5.6 V8 4WD

          Коментар


          • #6
            До: Patrol Y61: Питане за дребни козметични ремонти

            то тъкмо е взело да става като хората и ти искаш да развалиш работата.

            чувството което споделям с теб, свързано с оправянето на алуминиеви прагове е болка, която не пожелавам на никой. оправи ги, снимай се с колата и ги махни за да не страдаш.
            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

            Коментар


            • #7
              До: Patrol Y61: Питане за дребни козметични ремонти

              Първоначално публикуван от Samuil Преглед на мнение
              Е, стига де! Искам всичко да си му е като хората!

              Дори и да се налага всеки път след такива изпълнения да оправям прага...

              Та така - къде? Варианта аз да си го правя, се изключва отсега. Няма да се справя.

              От Варна ли си?
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • #8
                До: Patrol Y61: Питане за дребни козметични ремонти

                Сами, е сега е момента да разкараш тези гнусни степенки. Кажи ми честно за какво си ги ползвал някога?? Те не само са грозни, но и не стават за нищо освен за украшение!!! Виж само тук всеки би ти казал същото!!!
                NO EXCUSE for not driving a TOYOTA!!
                Toyota Land Cruiser LJ70, 2L-T, KUMHO 31/10.5/15, 2,5" TrailMaster, SuperWinch 10000

                Коментар


                • #9
                  До: Patrol Y61: Питане за дребни козметични ремонти

                  А бе, Мишо, използвам ги, разбира се, и то по предназначение - стъпвам на тях!

                  Колега targa, от Сф съм /за съжаление... /.

                  Ей, няма да се разберем с Вас... добре де, ще си търся сервизи.

                  На Goldy дали ще му се занимава, как мислите?
                  "Живей бързо, умри млад и остави един красив труп след себе си." Е. П.

                  2007 Nissan Titan 5.6 V8 4WD

                  Коментар


                  • #10
                    До: Patrol Y61: Питане за дребни козметични ремонти

                    Намери си хубав гумиран чук и за 15мин. си готов

                    Коментар


                    • #11
                      До: Patrol Y61: Питане за дребни козметични ремонти

                      Пич, на Княжево, по точно спирка Шейново, след АГто има печени железари.Ще свършат рябота гаранция.
                      Андро.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X