Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гумени стелки за нисан терано 2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Гумени стелки за нисан терано 2



    Това ли са въпросните стелки? Едните ги има в три цвята.Кой е точния модел?

    Коментар


    • #17
      От: Гумени стелки за нисан терано 2

      Абсурд това да са стелки за терано,извивките на тераното са съвсем други.По скоро ми приличат на някакви универсални.
      0 8 76 36 8 542

      Коментар


      • #18
        От: Гумени стелки за нисан терано 2

        Първоначално публикуван от Agresor41 Преглед на мнение
        Здравей колега.Може ли да те помоля да ми купиш един комплект и да ги пратиш по еконт? Поздрави.
        Ако можеш ще ти бъда много благодарен.

        Коментар


        • #19
          От: Гумени стелки за нисан терано 2

          Няма проблем,само колегата да каже това ли са стелките,че да не ти пратя други. От VENUS модела има и още ед7н цвят бежов като салона

          Коментар


          • #20
            От: Гумени стелки за нисан терано 2

            Първоначално публикуван от koprio Преглед на мнение
            Няма проблем,само колегата да каже това ли са стелките,че да не ти пратя други. От VENUS модела има и още ед7н цвят бежов като салона
            PVC са, затова не миришат.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #21
              От: Гумени стелки за нисан терано 2

              Първоначално публикуван от koprio Преглед на мнение
              Няма проблем,само колегата да каже това ли са стелките,че да не ти пратя други. От VENUS модела има и още ед7н цвят бежов като салона
              Ако може бежови.

              Коментар


              • #22
                От: Гумени стелки за нисан терано 2

                Първоначално публикуван от koprio Преглед на мнение


                Това ли са въпросните стелки? Едните ги има в три цвята.Кой е точния модел?

                Не колега не са тези, мойте бяха двете предни на една закачалка и двете задни на втора закачалка и са доста по голями и са без найлони и са ГУМЕНИ и НЕ МИРИШАТ ...... за Спарки специално, че незнам защо постояно убеждава, че са пласмасови всички които не миришат странна работа
                Nissan Terrano 3.0 DI turbo

                Коментар


                • #23
                  От: Гумени стелки за нисан терано 2

                  Първоначално публикуван от Стоян 1 Преглед на мнение
                  ...за Спарки специално, че незнам защо постояно убеждава, че са пласмасови всички които не миришат странна работа
                  Не знам какво имаш предвид под "пластмасови", ама пак да кажа че това че са PVC хич не изключва варианта да ги вземеш за гумени - и като твърдост и като еластичност си мязат баш на гумени. Ама не са. В последния месец гум гледал сигурно 30-ина, от които имаше само едни гумени (дето си миришат на гума), и всичко останало беше PVC. На някои си пише, на други не. Подходящи така и не намерих, а модела, който купувах до преди 2-3 години изобщо го няма никъде.

                  Истинска гума дето не мирише не знам някой да е измислил, освен разни естествени каучуци (от които стелки няма кой да направи), дето хем са скъпи, хем без да миришат отделят едни интересни неща, от които се обезцветява или оцветява всичко, до което се докоснат. Стелката на багажника на старото ми терано е такава, в резултат на което пластмасовите кори са потъмнели на местата, където са в съприкосновение с нея, а мокета отдолу е поизбелял.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Гумени стелки за нисан терано 2

                    Абе не знам,но тия,които купих за мен и колегата agresor41 са в цвета на салона 😊 утре ще ги сложа и ще ги снимам

                    Коментар


                    • #25
                      От: Гумени стелки за нисан терано 2

                      Ккаво стана със стелките,за терано ли се оказаха или са универсални.
                      0 8 76 36 8 542

                      Коментар


                      • #26
                        От: Гумени стелки за нисан терано 2

                        Оказаха се,че са за ситроен ксантия 😂 веднага ги махнах от тераното,иначе са универсални

                        Коментар


                        • #27
                          Някой да знае от къде могат да се купят стелки (мокетени) за Терано 2 къса база ?
                          Който търси , намира !
                          Човекът е човек, когато е на път !

                          Коментар


                          • #28
                            Аз си купих черен гумиран мокет от Карпетмакс и си изрязах по старите стелки. Те продават и готови универсални стелки от същия мокет.

                            Не съм ги обкрайчвал, но ако ти се занимава, можеш да ги занесеш някъде където продават и режат килими. Там имат оверлог машини и могат за ги обкрайчат с какъвто цвят конец искаш.


                            Иначе съм купувал пластмасов леген за багажника (точно за Терано ДБ) от стелка бг - на сайта им пише, че предлагат мокетени
                            Последно редактирано от bullet_pk; 02-10-22, 17:54.
                            Nissan Terrano 2,7 TDI

                            Коментар


                            • #29
                              Намерихме в един сайт, уж точно за модела. Като дойдат (ако има наличности) и пасват точно, ще напиша името му.
                              Който търси , намира !
                              Човекът е човек, когато е на път !

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X