Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Седалки Terrano2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Седалки Terrano2

    Колеги малко помощ. Седалките на Тераното са вече морално износени,тук таме скъсани. Та въпросът ми е някой сменял ли е седалки и от какво могат да паснат без много преправяне? Или да търся същите от някоя морга? Колата е Терано2 къса база. Благодаря!

  • #2
    От: Седалки Terrano2

    Дай ги на тапицер. Има доволно кадрътни такива, а аз поне механични проблеми със седалките не съм имал никога.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      От: Седалки Terrano2

      Най-добре без преправяне стават седалки от терано. Ако ще ги сменяваш може да вземеш от терано след 2002 година,по-различни са,казват и по-удобни,но аз нямам мнение по-въпроса има ги и с подгрев и захвата трябва да е еднакъв с този на моделите преди 2002.Или най-добре претапицирайте старите.
      Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

      Коментар


      • #4
        Ако се претапицират, ще може ли да се възстанови дунапрена, от едната страна почти го няма.

        А дунапрена ще могат ли да го възстановят,от едната страна почти го няма?
        Последно редактирано от CarTest™; 22-07-17, 20:49.

        Коментар


        • #5
          От: Седалки Terrano2

          Хи, колега погледни в обявите в сайтовете за продажба там търсиш втора ръка от катастрофирало терано. Така преди време си купих за 50лв седалка, която все още си ползвам, а отидох за гайка, която ми подариха при покупката. Тапицериите заменяеми ако искаш десена да ти е еднакъв сваляш от твоята и преместваш на новата седалка.

          Коментар


          • #6
            От: Седалки Terrano2

            Благодаря ви за помощта колеги!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X