Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как гние Патрол

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Как гние Патрол

    Моето мнение е че гние страшно ! Изплаших се,защото не знам кой ще ми го изкърпи.Рамата и нея я налегнали молците. Как се кърпи Патрол ? Къде ? Траен ли е положителният ефект от кърпенето. Как може да се бръкне навсякъде,да се закърпи всичко.Има ли тук във форума специализирал се по кърпенето на Патрол,човек който работи качествено,понеже уважава занаятът си,парите на клиентите и автомобилът под ръцете му.

  • #2
    До: Как гние Патрол

    може да се направи,зависи до каква степен е изгнил,трябва да се погледне обстойно
    познавам едно момче което се занимава с това ,много си разбира от работата
    ако иска6 ще ти дам тел. му
    Последно редактирано от eva_821982; 14-01-08, 20:06.

    Коментар


    • #3
      До: Как гние Патрол

      Е добре де, изгнил е. Пусни някоя снимка да го видиме колко е изгнил все пак. Всичко се прави, ама струва едни пари...

      Коментар


      • #4
        До: Как гние Патрол

        моят Патрол ме е страх да вдигна мокета под задните седалки, че не знам какво ще се покаже отдолу.....

        Коментар


        • #5
          До: Как гние Патрол

          Първоначално публикуван от горби Преглед на мнение
          моят Патрол ме е страх да вдигна мокета под задните седалки, че не знам какво ще се покаже отдолу.....
          Да ти помогна ли? Примерно може да е нещо такова
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #6
            До: Как гние Патрол

            то да е само толкоз, ще черпя..... Ама по шума при каране по мокър асфалт ми се чини, че ще има повече поражения..... На пролет ще се престраша и като видя какво е - на тенекеджия......

            Коментар


            • #7
              До: Как гние Патрол

              Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
              Да ти помогна ли? Примерно може да е нещо такова
              И Витарите започват да гният точно оттам. Абе, проблем е, защото трябва много добре да се обработи кърпеното иначе много скоро ръждата започва да работи пак...
              Да се ядосваш, значи да наказваш себе си за грешките на другите.

              Коментар


              • #8
                До: Как гние Патрол

                Първоначално публикуван от To6o Преглед на мнение
                Моето мнение е че гние страшно ! Изплаших се,защото не знам кой ще ми го изкърпи.Рамата и нея я налегнали молците. Как се кърпи Патрол ? Къде ? Траен ли е положителният ефект от кърпенето. Как може да се бръкне навсякъде,да се закърпи всичко.Има ли тук във форума специализирал се по кърпенето на Патрол,човек който работи качествено,понеже уважава занаятът си,парите на клиентите и автомобилът под ръцете му.

                чувал съм, но не съм виждал такива легенди.
                единственото гнило на патрул, което съм виждал е било по долната част на уплътненията на задните странични стъкла. тези с гнилите рами били внесени от някакви страни с големи зими и много сол по улиците. не си взимайте такива изгодни на цена коли с меки на пипане рами, камуфлаж е и няма оправяне.
                всяка ламарина от купето може да бъде сменена, но ремонт на рама с кръпки... е това вече е ...
                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X