Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Много дими!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Много дими!!!

    Дими от CD-плеъра. На бас, че вътре си забравил диск с песента Дими,Дими...
    Виден столичен ихтиолог

    Коментар


    • #32
      От: Много дими!!!

      Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
      Дими от CD-плеъра. На бас, че вътре си забравил диск с песента Дими,Дими...
      Може да ползва каката с жлътналата рокличка като му свърши въздуха да надува вместо него. или ако загуби съзнание да го свестява.
      Real Recognize Real

      Коментар


      • #33
        От: Много дими!!!

        Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
        Дими от CD-плеъра. На бас, че вътре си забравил диск с песента Дими,Дими...
        Е тва се казва "пътуване във времето" !

        ... а тоя педал съм го карал преди 25-26г. точно до Пенчо, че там живееше.
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • #34
          От: Много дими!!!

          Стана ми мъчно за питащия

          Коментар


          • #35
            От: Много дими!!!

            Е поне повече по тоя начин няма да пита със сигурност!И това със задръстеняците ще му е настолно,верно сме големи задръстеняци с такива диагностики,ма кво да кажеш на човек дето кара с 60 на 6 и то джип .По принцип готовите книжки на ДаИ това правят и създават ,недоразумения на пътя,които са виновни за 70 % от ПТПтата и жертвите в тях.Та майтап,майтап ма на гол гъз си е живо таковане ,щото такива шофьори на 6 с 60 утре мое да отнесат някой близък ,приятел,познат.Това е траги-комичното в целата ситуация.Никой не е застрахован ,ма такива водачи са си голям риск по пътищата.
            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

            Коментар


            • #36
              От: Много дими!!!

              Първоначално публикуван от milchev74 Преглед на мнение
              Стана ми мъчно за питащия
              "Квото повикало - такова се обадило" - народна поговорка.

              ... ма и Колю е баси лъжеца, къде има той коли със 6 скорости, та да им духа на 6-та !
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • #37
                От: Много дими!!!

                Той духа на камиони щото е много як.
                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                Коментар


                • #38
                  От: Много дими!!!

                  Мислех да се изкажа , чак за бан.Не може такова отношение към хора , показали и доказали..Имам предви автора.Помогнете на автора на темата , по друг начин.Подскажете му лекичко , дружески и с милувка - Немой се дръвчи така в тоз форум , бе никезин!
                  Дайте му още един опит , ма да пита грамотно.
                  Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Много дими!!!

                    Колеги ,не сте прави -всичко това са остарели методи!
                    Днес сутринта говорих с познат механик-та той ми сподели , че чрез негов приятел/лекар в Националната кардиологична болница/ е усвоил най-новата супер технология.Тя се нарича КЛИЗМА -с топла вода и сапун. Тънкостта е в гофрирания маркуч и пропорцията на съставките.Та ще ме прощавате , ама не сте прави с тези методи от зората на автомобилостроенето.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Много дими!!!

                      Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                      Мислех да се изкажа , чак за бан.
                      И мен ме напъваше, ма устисках. Форума бил некомпетнтен...баси
                      сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                      dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                      Коментар


                      • #41
                        От: Много дими!!!

                        Евала братя, напиках се от смях. Оправихте ми вечерта!!!
                        Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                        А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                        Коментар


                        • #42
                          От: Много дими!!!

                          След всички "полезни" мнения реших сам да се оправя. И забелязах, че интеркулера е омаслил, свалих го и се оказа спукан. Взех друг втора употреба, но пак нямаше ефект и след по обстоен преглед се оказа турбото. Вчера го свалих, свалих и DPF филтъра, който беше задръстен със сажди. А турбото беше пълно с масло. Сега ще потърся ремонтен комплект и ще се опитам да го ремонтирам, защото за рециклиране ми искат 400 лв.

                          А и да попитам как може да почистя DPF филтъра без да го повредя.
                          Последно редактирано от fanfanetko; 24-06-17, 06:54. Причина: Правописна грешка

                          Коментар


                          • #43
                            От: Много дими!!!

                            Не виждам как сам ще си отремонтираш турбото.
                            Има нови китайци на добри пари.
                            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                            Коментар


                            • #44
                              От: Много дими!!!

                              Къде да ги намеря тези китайските? За ремонта не мисля че е толкова сложно, но ще разбера и ще кача снимков материал.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Много дими!!!

                                Ремонта на турбото е елементарен. Но баланса изисква малко акъл и машинка дето не струва 5 лева
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X