Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Контактен ключ за Терано

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Контактен ключ за Терано

    Здравейте,

    Наскоро станах горд собственик на Терано, но имам малък проблем. Колата я закупих с един ключ и съм решил да си направя резервен. Патил съм си от подобна ситуация
    Поразпитах насам натам и се оказа проблем с тези ключове.
    Въпроса ми е, някой знае ли от къде може да се закупи друг ключ и съответно да се обучи? Възможно ли е сам да си обуча ключа или задължително трябва да ходя при майстор?
    Възможно ли от друг ключ да се вземе платката и да обучи на нов ключ?

    Благодаря предварително

    Поздрави

  • #2
    От: Контактен ключ за Терано

    Два пъти съм си вадил резервни ключове и на старото ми Терано и на новото.Съвсем обикновен автоключ,на който или се обучава имобилайзер или му се прехвърля от стария ти ключ.В зависимост от варианта струва от 50-100лв.Единстваната разлика при тези ключове,е че не го ползваш като дистанционно за отваряне и заключване,но при мен и на двете не ми работеше тази опция.
    "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
    0878739299

    Коментар


    • #3
      От: Контактен ключ за Терано

      Аз отидох при ключар,който имаше необходимата техника .След 20 Мин.имах нов ключ . Излезе ми 70 лв.

      Коментар


      • #4
        От: Контактен ключ за Терано

        След голямо ровене в нета и няколко телефонни раговора намерих нов ключ с чип, без платка за достинционно отключване за 25лв. Остава само да го обуча и се чудя дали ще мога да го направя сам или ще трябва да ходя при някой майстор.
        Някой знае ли някаква програма за обучение или за настройка?
        Имам такава за WVто и нямам никакви проблеми, но не става за Тераното.
        Ако някой има същия проблем и търси ключ, мога да дам координати на човек от София който има и може да достави.

        Благодаря за помощта

        Коментар


        • #5
          От: Контактен ключ за Терано

          И дистанционни и ключове с вградено дистанционно могат да се купят от eBay. Купувал съм вече 2 пъти. Тук остава само да се нареже ключа и да му се сложи чип или да се обучи имобилайзера да ползва наличния в него чип. Дистанционното се обучава и без никаква техника.

          Проблема с ключовете за терано е точно никакъв. Всеки ключар от средно ниво нагоре трябва да е в състояние поне да изкопира чипа на един ключ в друг. И това поне от 10-ина години насам.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #6
            От: Контактен ключ за Терано

            Първоначално публикуван от biligi Преглед на мнение
            ...Остава само да го обуча...
            Не можеш да го обучиш.

            Пак - намирането на ключа и чипа никога не е било проблем. Чипа струва 70 цента, заготовка за ключ 2 долара и половина. Трябва или да програмираш новия чип да е същия като стария, или да ти обучат компира да ползва и новия чип, в който да налееш някакъв код. Техниката за програмирането на чипа може и да не е скъпа (ама пак надали ще ти се върже на цената на един програмиран ключ), ама техниката за програмиране на компира категорияно е достатъчно скъпа, за да не си струва да я купуваш дори и да имаш 20-ина ключа за правене.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X