Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Nissan Patrol - модификация с две седалки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Nissan Patrol - модификация с две седалки

    Имам едно питане ,колеги. Напоследък доста често взех да срещам в Холандия и Германия Нисан Патрол с две седалки!!! Отзад даже няма място за монтаж на допълнителни седалки ,а някой нямат и стъкло отзад>!?!?!?
    Как ще си купиш джип с две седалки?! Може ли фабрично да са поръчани така?
    EX Toyota Land Cruiser 120
    Деньги - зло! И тем большее, чем их меньше

  • #2
    До: Nissan Patrol

    да, поръчвани са за работни... някои от тях са регистрирани като товарни...
    много хора у нас също махат задната седалка и ползват мястото за рез. гуми, инструменти и т.н.
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • #3
      До: Nissan Patrol - модификация с две седалки

      Също така ако е товарен прибираш и ДДС от къса база което е идеално.
      M.P.

      Коментар


      • #4
        До: Nissan Patrol - модификация с две седалки

        Първоначално публикуван от SLY Преглед на мнение
        Имам едно питане ,колеги. Напоследък доста често взех да срещам в Холандия и Германия Нисан Патрол с две седалки!!! Отзад даже няма място за монтаж на допълнителни седалки ,а някой нямат и стъкло отзад>!?!?!?
        Как ще си купиш джип с две седалки?! Може ли фабрично да са поръчани така?
        В Германия, Холандия и др. се срещат често, защото таксите са им значително по ниски! Водят се товарни! LKW
        VARADERO SD2

        Коментар


        • #5
          До: Nissan Patrol - модификация с две седалки

          Първоначално публикуван от Chico Преглед на мнение
          Също така ако е товарен прибираш и ДДС от къса база което е идеално.
          Ако 2седалки ти вършат работа.
          VARADERO SD2

          Коментар


          • #6
            До: Nissan Patrol - модификация с две седалки

            добре де това е ясно ,но ако си внеса такъв как ще му слагам седалки?
            Предполагам и ТЕХНОТЕСТ ще трябва да се минава?
            EX Toyota Land Cruiser 120
            Деньги - зло! И тем большее, чем их меньше

            Коментар


            • #7
              До: Nissan Patrol - модификация с две седалки

              Първоначално публикуван от SLY Преглед на мнение
              добре де това е ясно ,но ако си внеса такъв как ще му слагам седалки?
              Предполагам и ТЕХНОТЕСТ ще трябва да се минава?
              Като пише в талона 1+1 ти не можеш да го караш с 5 или7 седалки..........технотеста струваше 1000 лв,но да му сложиш 3 ред седалки-така беше на леката ми кола(рено меган),а и всичко това го направиха от магазина хората в София

              Коментар


              • #8
                До: Nissan Patrol - модификация с две седалки

                Технотест е около 125 лв. от 1+1 го пререгистрирах на 1+4 Само че при мен човека, който ми внесе Патрола се беше сетил да вземе и задната седалка... само завих 4 болта. Доколкото съм чувал има фирми, които взимат колата и подготвят всичко минават технотеста и ... готово.

                Коментар


                • #9
                  До: Nissan Patrol - модификация с две седалки

                  Първоначално публикуван от kiril georgiev Преглед на мнение
                  Като пише в талона 1+1 ти не можеш да го караш с 5 или7 седалки..........технотеста струваше 1000 лв,но да му сложиш 3 ред седалки-така беше на леката ми кола(рено меган),а и всичко това го направиха от магазина хората в София
                  Ми то в новите талони (малките) никъде не пише дали е 1+1 или 4+1. Сега и винетките оправиха и са на една цена , така , няма проблем да си караш както искаш.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Nissan Patrol - модификация с две седалки

                    Първоначално публикуван от superMAX Преглед на мнение
                    Ми то в новите талони (малките) никъде не пише дали е 1+1 или 4+1. Сега и винетките оправиха и са на една цена , така , няма проблем да си караш както искаш.
                    Прав си...............само се сещам по едно време се говореше как ще правят проверки на луксозните джипове.........понеже били вкарвани като 1+1 места и уж били товарни"бяха напипали някакви шевчета с пагони+синовете им"за такива измами.Та колегата да си прецени дали му се занимава с глупости някой ден..........не се знае знае ли се в тази държава

                    Коментар


                    • #11
                      До: Nissan Patrol - модификация с две седалки

                      Първоначално публикуван от superMAX Преглед на мнение
                      Ми то в новите талони (малките) никъде не пише дали е 1+1 или 4+1. Сега и винетките оправиха и са на една цена , така , няма проблем да си караш както искаш.
                      При евентуален инцидент, това може да доведе до големи проблеми!
                      VARADERO SD2

                      Коментар


                      • #12
                        До: Nissan Patrol - модификация с две седалки

                        Ми то има начин да се разбере и по малкия талон.Ако се загледате в талона поше "лек автомобил" за 4+1 а за 1+1 най вероятно пише товарен....

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X