Обява

Свий
Няма добавени обяви.

NISSAN QASHQAI - мнения, впечатления, информация.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: NISSAN QASHQAI - мнения, впечатления, информация.

    Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
    Първо, че е доста невъзпитано да влезеш някъде и едва ли не от вратата да започнеш да обясняваш на кой къде му е мястото.
    И второ, че "патролците" нямат никакъв проблем да отидат там, където си ти. Един добре "наточен" Патрул ще си изглежда съвсем добре и пред кафето. Виж, ти нямаш никакъв шанс да стигнеш до там, където могат те ...
    Аз споменах, че "мисля", че е така, а не налагам мнението си. Това, че аз не се бъркам на хората от другите форуми е въпрос на морално виждане, а не на "възможност" - обратното също.
    За стотен път уточнявам, че там, където ти стигаш, аз съзнателно, целенасочено и убедено не искам да ходя...
    Иначе твоя Патрул пред "Фукет" ще стои като слон в стъкларски магазин.

    Коментар


    • #77
      До: NISSAN QASHQAI - мнения, впечатления, информация.

      Първоначално публикуван от geolexbg Преглед на мнение
      Иначе твоя Патрул пред "Фукет" ще стои като слон в стъкларски магазин.
      Продължаваме с напъните да впечатлим къде ходим и колко сме изискани?!? Ами просто е смешно ...
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #78
        До: NISSAN QASHQAI - мнения, впечатления, информация.

        Първоначално публикуван от geolexbg Преглед на мнение
        Аз споменах, че "мисля", че е така, а не налагам мнението си. Това, че аз не се бъркам на хората от другите форуми е въпрос на морално виждане, а не на "възможност" - обратното също.
        За стотен път уточнявам, че там, където ти стигаш, аз съзнателно, целенасочено и убедено не искам да ходя...
        Иначе твоя Патрул пред "Фукет" ще стои като слон в стъкларски магазин.
        А къде е това място, че да пробваме. Аз съм пробвал подобно нещо, с по-ръбеста кола от Патрула. Ефекта е поразителен. Повече хора се снимат с моята жипка, отколкото с доста лъскави возила. Но не смятам, че това е най-важния критерии за избор на автомобил. Но всичко е въпрос на лично предпочитание и вкус. Явно разбиранията на Чавдар и твоите за това как трябва да изглежда един Нисан са коренно различни.
        Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
        NULLA TENACI INVIA EST VIA

        Коментар


        • #79
          До: NISSAN QASHQAI - мнения, впечатления, информация.

          Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
          Виж, ти нямаш никакъв шанс да стигнеш до там, където могат те ...
          Всъщност е точно обратното - кой къде ходи е въпрос на самочувствие единствено на патролците. Те го придружават със зъбати човечета и т.н. за подсилване на самочувствието си. Като им отнемеш въпроса за ходенето и тегленето, какво им остава на горките...

          Коментар


          • #80
            До: NISSAN QASHQAI - мнения, впечатления, информация.

            Първоначално публикуван от Pursie Преглед на мнение
            А къде е това място, че да пробваме.
            "Фукет" или "Фукет'с" (не знам точно как да се напише на български - Fouquet's) е в Париж - на Шанзелизе (Champs Elysees). Бъди сигурен, че няма да се снимат, а ще гледат с недоумение, каквото само те могат да изразят с поглед. Всъщност те гледат с недоумение всички, които се снимат пред някаква вещ ...
            Прикачени файлове

            Коментар


            • #81
              До: NISSAN QASHQAI - мнения, впечатления, информация.

              Първоначално публикуван от geolexbg Преглед на мнение
              "Фукет" или "Фукет'с" (не знам точно как да се напише на български - Fouquet's) е в Париж - на Шанзелизе (Champs Elysees). Бъди сигурен, че няма да се снимат, а ще гледат с недоумение, каквото само те могат да изразят с поглед. Всъщност те гледат с недоумение всички, които се снимат пред някаква вещ ...
              OFFTOPIC...

              Не знам как е при французите, но немците се изтрепват да се снимат пред коли паркирани на Златните или Слънчев бряг. По обясними причини пред моя Уаз се снимат основно руснаци.
              Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
              NULLA TENACI INVIA EST VIA

              Коментар


              • #82
                До: NISSAN QASHQAI - мнения, впечатления, информация.

                Е,е,е - УАЗ-ката е машина, към която изпитвам само уважение. kintex не ми дава да пиша на руски, иначе щях да цитирам в оригинал какво казват руснаците за него...

                Коментар


                • #83
                  До: NISSAN QASHQAI - мнения, впечатления, информация.

                  Първоначално публикуван от geolexbg Преглед на мнение
                  Иначе твоя Патрул пред "Фукет" ще стои като слон в стъкларски магазин.
                  Абе за там незнам, ама в София (която все повече заприличва на Багдат след бомбардировките, а и като задръствания, организация и култура на движението), си е много добре. Най малкото всякакви дупета и простаци не смеят много да се ръгат пред Патрула, особенно пък когато е и кален. Бягат като "дявол от тямян".
                  По скоро бих казал че едно Ферари или Бентли, движещо се по паветата на "Цар Борис 3", стои най малкото неестествено, а и не се знае след колко подобни курса ще спре да се движи.

                  Коментар


                  • #84
                    До: NISSAN QASHQAI - мнения, впечатления, информация.

                    Тъй като темата отдавна е излязла извън техническата насоченост на подфорум "Нисан", а колегата geolexbg имаше достатъчно много възможности да обяви на света отвращението си към "ръбатите БТР-и" и техните собственици, смятам, че е време същата да бъде заключена.

                    В случай че някой желае да сподели конкретна информация с техническа насоченост за Нисан Кашкай, е напълно свободен да открие нова тема за тази цел.
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X