Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Tурбо на Nissan Patrol GR

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    аз имах от новия модел, тия заоблените с 2.5 брнзинов двигател. много приятна кола, удобна вътре, имаше климатик и там другите нормални екстри, навъртях и 70000 км и съм сменял само масло и един път накладки. проблема на тия коли е ръждата, много бързо изгниват, ако не се поддържат. на офроуд трябва да се внимава, отдолу раздатката виси заплашително, става за черни пътища но без екстремни изпълнения.

    за поддръжката, вносителя на сузуки е миркат ауто, собственост на един грък /тапанар/ оригинални части няма /поръчка 3 месеца/ иначе по магазините се намират и по моргите има разни неща. сравнително популярна кола, почти навсякаде може да се поддържа.

    аз все пак небих сменил патрола за витара, особено ако патрола е късм но това си е субективно, всеки си харесва нещо
    drive alive

    Коментар


    • #32
      Е, Витара е малка и нервна кола ... Що не мислиш по-добре за Терано например, то е и по-голямо и по-спокойно. Пък и няма да сменяш марката

      Коментар


      • #33
        Да ви кажа , като че ли и аз май ще се откажа да го продавам.Ще изчакам да ми изтече обявата в Мобиле.бг. и няма да го продам.Всеки ден ме изненадва с качествата си на много добър офроудър и ми харесва все повече.Пушенето го оправих-бях сложил един възвратен клапан на горивопровода,защото ми смучеше въздух от филтъра,но притегнах всички скоби и се оправи ,а пък този клапан е с по-малко сечение от горивопровода и затруднява помпата.Махнах го и сега е о,кей.Остава маслото,но утре моят майстор ще го вземе и ще се опита да го оправи.

        Коментар


        • #34
          Първоначално публикуван от go go go
          ...има една марка казва се гарет те правят турбо компресори и са мноооооого добри
          Мда.. Land Rover ползват Garrett още от въвеждането на 200/300tdi дизелите (1990г.).

          Мисля, че Dini беше споменал тук цена за турбо - 2000лв. Освен ако за японските джипки не са по-скъпи, но чисто ново турбо за LR Defender Td5 (все пак колата е доста нова - модел 99г.) беше около 1500лв. с труда..

          Коментар


          • #35
            кой е дал такава цена, защото аз знам че цената е доста по - висока
            drive alive

            Коментар


            • #36
              проблема с турбото може да се реши много лесно.баща ми работи в сервиз които се занимава предимно с патроли.живея във варна.питах баща ми за твоя проблем.тук има специален сефвиз за турбо компресори.основен ремонт на турбо компресор с качсетвени материали струва точно 380лв.демонтажа и монтажа е 40-50lv.така че целия ремонт излиза 420-30lv.говорим за качествен ремонтв сервиза на баща ми подготвят патроли за оффроад и няма никакви оплаквания от ремонтите на турбо компресорите.там могат да ти дигнат и мощността със специален клапан на турбото.ако искаш да се свържеш със сервиза за повече информация мога да ти дам телефони-052/311506 , 0888459938-Емил Иванов

              Коментар


              • #37
                ми то хубаво, ама той турбото го оправи още август

                то и аз така в един американски форум , където съм регистриран веднъж дадох едно "компетентно" мнение, без да погледна датата, и получих следния отговор:.......(моя ник), благодариме ти за съвета, но с(лицето с повредения трък) вчера карахме в ню мексико, тръка е ок, оправил го е и го продаде преди половин година, но и той ти благодари
                Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
                http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
                http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

                Коментар


                • #38
                  Не е проблем ,важното е , че Ачо е решил да помогне , аз му написах ЛС и му благодарих , а и той ми дава ценна информация , къде да отида евентуално при следващ проблем.

                  Коментар


                  • #39
                    нищо лошо, надявам се да няма обидени
                    Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
                    http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
                    http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

                    Коментар


                    • #40
                      Е-е , не сме деца все пак ! За себе си , обаче май не съм много убеден , ама кво да направя като така ми е хубаво!

                      Коментар


                      • #41
                        еми не съм видял че е продаденвидях темата и си викам дай да помогна с каквото мога ама май съм закъснял малкокакто и да е

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X