Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с перката на виското Нисан терано 2 2.7 тди 125 к.с.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с перката на виското Нисан терано 2 2.7 тди 125 к.с.

    Колеги.моля за помощ и съвети..имам терано 2 98 г.дълга база 2.7.125 к.сили..Днес видвх че перката която е зад водния радиатор е цялата нацепена и в основата и е спукана.предполагам че може да изхвърчи всеки момент.
    Започнах да питам в магазини..не се продават нови никъде.втора употреба..намерих само в сущото състояние..
    Бих искал да ме посъветвате какво да правя..не ммога да го карам..а ми трябва...
    От софия съм...ако някой колега знае от къде мога да купя..или дали може да се постави от друг автомобил..ще ми бъда много благодарен.
    Тел .ми е 0894451868Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20150822_131351.jpg
Прегледи:1
Размер:55.7 КБ
ID:6097938Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20150822_131343.jpg
Прегледи:1
Размер:60.8 КБ
ID:6097939

  • #2
    От: Проблем с перката на виското Нисан терано 2 2.7 тди 125 к.с.

    Препоръчвам ти да разшириш търсенето по други марки и модели - на много коли захващането на перката е еднакво.

    Или да сложиш електрическа.

    Коментар


    • #3
      От: Проблем с перката на виското Нисан терано 2 2.7 тди 125 к.с.

      Моята перка беше в същото положение,както и на всички други теранота които съм гледал пак беше нацепена.Смених я с оригинална 140лв от колегата мимо13.Виж в търговски партньори за телефон.

      Коментар


      • #4
        От: Проблем с перката на виското Нисан терано 2 2.7 тди 125 к.с.

        ще опитам.благодаря ви.

        Коментар


        • #5
          От: Проблем с перката на виското Нисан терано 2 2.7 тди 125 к.с.

          Търся такава перка.ако някой колега има..нека ми пише или звънне.тел 0887613450/0894451868
          Прикачени файлове

          Коментар


          • #6
            От: Проблем с перката на виското Нисан терано 2 2.7 тди 125 к.с.

            45лв. е в ЕВРО-07 на мен ми беше и разбита водната помпа.Та смених всичко

            Коментар


            • #7
              От: Проблем с перката на виското Нисан терано 2 2.7 тди 125 к.с.

              Виското на водната помпа SHIMAHIDE от евро07 работеше почти наобратно. Щях да прегрея насред зимна разходка при минусови темпратури, за сметка на това докато двигателя е студен виското въртеше при същите зимни температури. Та ако си си взел такава, очаквай изненади зимата. За перката не знам що за стока е, ама бих взел оригинална.

              Някои неща от Евро07 стават, други не. Въпросната водна помпа, или по-точно виското и, категорично не става.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #8
                От: Проблем с перката на виското Нисан терано 2 2.7 тди 125 к.с.

                В евро 07 я няма.даже ми казаха че не предлагат такава...
                Ще потърся колега с ник мимо 13 да видя какво ще каже..той..

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X