Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Заден блокаж на PATROL Y60

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Заден блокаж на PATROL Y60

    Здравейте колеги, моля за вашето компетентно мнение. Счупих оригиналния заден блокаж (муфата и вилката) и сега не мога да ги намеря като резервни части, бихте ли ме насочили от къде мога да ги намеря. Благодаря предварително.

  • #2
    От: Заден блокаж на PATROL Y60

    Вилка може и да имам, трябва да я потърся. Два пъти съм чупил и части никой не продава, всеки продава цялото прасе.
    0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

    Коментар


    • #3
      От: Заден блокаж на PATROL Y60

      Аз си намерих преди време като счупих моите,ама няма смисъл,цената идва като за цяло прасе.Има ги като нови елементи ,но не се барат.Цяло прасе или АРБ.
      LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
      Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

      Коментар


      • #4
        От: Заден блокаж на PATROL Y60

        Ако някой разполага с цяло прасе моля нека пише. А мнението ви за заварка какво е (пюсове ако има и минуси)

        Коментар


        • #5
          От: Заден блокаж на PATROL Y60

          За заваряване на муфата и вилката или на планетите и сателитите?
          Случайни хора УАЗ не карат

          Коментар


          • #6
            От: Заден блокаж на PATROL Y60

            Заварка на планетите и сателитите

            Коментар


            • #7
              От: Заден блокаж на PATROL Y60

              А мнението ви за заварка какво е (пюсове ако има и минуси)[/QUOTE]

              В момента съм със заварен заден диференциал, но джипа съм го карал само по състезания така. Минусите са- по-трудно управление и маневриране(особено като си с по-голяма скорост в завой трябва да се внимава, докато му свикнеш ), при завиване ти взима от мощността, много по-бързо износване на гумите на конкретния мост, особено на асвалт. Това са основните минуси на заварения диференциал. Да го счупиш от това, ако всичко е наред по-другите елементи, категорично не.
              0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X