Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ръчни Хъбове за Терано 2 99г. 2,7 ТДИ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ръчни Хъбове за Терано 2 99г. 2,7 ТДИ

    Здравейте колеги.
    Ако някой има ръчни хъбове нека пише
    моля да споделите впечатления
    Благодаря..

  • #2
    От: Ръчни Хъбове за Терано 2 99г. 2,7 ТДИ

    Китайски то Вромос си купи.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      От: Ръчни Хъбове за Терано 2 99г. 2,7 ТДИ

      Проверена работа, няма да съжаляваш. Имам и китайски, и бразилски. Ако те интересува, звънни на 02 9627142...

      Коментар


      • #4
        От: Ръчни Хъбове за Терано 2 99г. 2,7 ТДИ

        Бразилските, поне за терано2, са говно тотално. На втория месец има едни зъбчета вътре, които се счупват и дори да имаш късмета да ги извадиш преди да направят беля (конкретно - сцепен корпус или вътрешности), започват да дрънкат доволно добре. Това без да споменавам вечно саморазвиващите се болтове към главината, както и вечно блокиращите миниатюрни болтчена на капачката.

        От друга страна, китайските изглеждат уж кекави, но до тук - никакъв проблем. Нито влиза вода, нито се саморазвиват, нито са се строшили, нито има някакви зачатъси на проблем вътре, като ги свалях за последно. Не че съм велик хардаджия де, ама и AVM-ите пак по същия начин ги експлоатирах, преди да ги продам в полза на китайските. За щастие счупените парченца ги извадих навреме.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #5
          От: Ръчни Хъбове за Терано 2 99г. 2,7 ТДИ

          Здравейте колеги, обмислям купуването на терано 2. Искъм да използвам темата за да попитам за хъбовете, днес ходих да гледам един екземплят и ми направиха
          впечатление хъбовете, приличат ми на постоянно зацепени. Нищо не разбирам от тези коли, ще ми е първият джип, помогнете благодаря!Натиснете снимката за да я уголемите

Име:FullSizeRender.jpg
Прегледи:1
Размер:85.7 КБ
ID:5683968
          Последно редактирано от vankoni; 01-10-15, 23:18.

          Коментар


          • #6
            От: Ръчни Хъбове за Терано 2 99г. 2,7 ТДИ

            Първоначално публикуван от vankoni Преглед на мнение
            Здравейте колеги, обмислям купуването на терано 2. Искъм да използвам темата за да попитам за хъбовете, днес ходих да гледам един екземплят и ми направиха
            впечатление хъбовете, приличат ми на постоянно зацепени. Нищо не разбирам от тези коли, ще ми е първият джип, помогнете благодаря!
            Капачка с шлици е това. Демек - постоянно зацепено предно, както и сам си се досетил. Естествено нищо не пречи да се сложат хъбове.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #7
              От: Ръчни Хъбове за Терано 2 99г. 2,7 ТДИ

              И като си сложиш хъбове,прибираш капачките, защото са бърз вариант да спасиш положението ако нещо се случи с хъбовете.

              Коментар


              • #8
                От: Ръчни Хъбове за Терано 2 99г. 2,7 ТДИ

                Здравейте колеги и за много години,живи и здрави и много безаварийни километри.Да попитам,днес ми се случи следното,тъй като бях със включена ръчка на 4х4,реших да я изключа тъй като нямаше нужда от 4х4,но лампата на таблото ми светеше.Аз съм със ръчни хъбове и зная че не трябва да се връща назад,както при автоматичните,но върнах назад и лампата изгасна,защо се получи така.

                Коментар


                • #9
                  От: Ръчни Хъбове за Терано 2 99г. 2,7 ТДИ

                  Защото когато механизмите са под напрежение и не се движиш няма как да изключи веднага. Включваи и изключвай докато се движиш бавно направо - тогава изключва почти веднага. Съвсем нормално и логично поведение. Говоря за бързите. Превключване между бързи и бавни се прави само спрял или със съвсем незначителна скорост - например като на бабка с бастун, пресичаща на червено.

                  И с автоматичните не е задължително да връщаш назад, за да изключат. Лично никога не съм му робувал до толкова чак. Дали ще са включени още 2-3 метра за мен е без значение. Важното е тия превключвания да ги правиш в моменти, в които няма напрежение върху елементите на предаването, тоест - натиснат съединител и движение направо по инерция.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Ръчни Хъбове за Терано 2 99г. 2,7 ТДИ

                    мерси спарки.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Ръчни Хъбове за Терано 2 99г. 2,7 ТДИ

                      Мерси и от мене! Имам питане за знаещите, до колко километра в час е добре да се кара зацепен 4*4 Нисана. Някой ми спомена , че не е добре да се кара с повече от 90-100 км в час. Извинявам се за лаишкия въпрос, но по-добре да попитам , а не да ремонтирам.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Ръчни Хъбове за Терано 2 99г. 2,7 ТДИ

                        Лично аз не знам да има ограничение за скоростта за вече зацепено 4х4.Но ако може да се движиш по този терен с над 70-80 км защо ти е 4х4.Тези които са с фул тайм какво им става......

                        Коментар


                        • #13
                          От: Ръчни Хъбове за Терано 2 99г. 2,7 ТДИ

                          При положение че при дадените условия можеш да караш безопасно с над 60км/ч, 4х4 със сигурност не ти трябва.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Ръчни Хъбове за Терано 2 99г. 2,7 ТДИ

                            Здравейте колеги
                            Може ли да ми дадете малко информация за хъбовете на нисан террано 2 какви да търся да си взема и от къде да ги взема че автоматичните сдадоха багажа благодаря предварително.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Ръчни Хъбове за Терано 2 99г. 2,7 ТДИ

                              Ако си чел темата, значи си видял втория пост - там много кратко и ясно е обяснено какво и от кого.

                              Успех
                              Нула 8 Седем 8 500 225 Ogi Lazarov
                              Nissan Terrano II 2.7TDi '01 (дълга база)
                              Opel Campo 3,1 TD '99
                              Надпис в каменоломна: "Повече камъни за народа"

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X