Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Форд Маверик 2.7TD-на втори живот!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Форд Маверик 2.7TD-на втори живот!

    Колеги,здравейте,от скоро съм във форума,защото малко след покупката на моя Маверик ми беше откраднат.
    След 7 месеца пауза беше открит преди 2 дни,даже още е в Полицията,в движение но в отвратително състояние.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:MAVERICK_n.jpg
Прегледи:2
Размер:33.9 КБ
ID:6077626 преди......Натиснете снимката за да я уголемите

Име:MAVERICK2_n.jpg
Прегледи:2
Размер:72.3 КБ
ID:6077627.....сега
    ....та преди да съм се захванал с него,поразрових за части втора употреба и се оказа че май ще имам затруднение с фаровете,ако може някой да помага и искам също да попитам стават ли монтажно фарове,маски и брони от Terrano mk2 и mk3 (фейса с кръглите фарове и следващия след него).
    Благодаря!
    Като цяло от джипа липсват: 2бр.предни калници,предна и задна броня(със светлини),маска, фарове(счупени),десен подкалник(пластмасов),3бр.вежди(декор.) и 2бр. стрнични огледала.
    Моля ако някой има идея за цена на частите или къде мога да питам за такава...,да пише,Аз тепърва ще правя сметка за ремонта.
    Благодаря предварително!

  • #2
    От: Форд Маверик 2.7TD-на втори живот!

    Здравей, попитай този човек от Монтана е и внася от време на време по някое терано и го продава на части в олх: 0876042104.



    Коментар


    • #3
      От: Форд Маверик 2.7TD-на втори живот!

      Благодаря! Днес по случайност попаднах на него и говорихме.За сега няма части за моя, има вариант да ми прати части от фейслифта....или чакам да докара от предния модел.....,май ще ми свърши работа!

      Коментар


      • #4
        От: Форд Маверик 2.7TD-на втори живот!

        На мен ми се реве като гледам какво са го направили. А на теб не знам какво ти е. Изроди. И все пак радвай се, че са го намерили, защото рядко става така.

        Капак, калници, броня, фарове и маска в комплект. Мисля че от всички версии на Терано2 и Маверик1 ще станат. Помисли дали не е добре направо да си поръчаш силови брони. Като ще спестиш и някой лев ако монтираш някакви по-евтини предни мигачи и стопове в силовите брони. Оригиналните, дори втора ръка са си цифра.

        Отпред в дясно леко натисната ли е маската ?

        От къде си - РВ или ВР ми се виждат първите букви ..?
        Nissan Terrano 2,7 TDI

        Коментар


        • #5
          От: Форд Маверик 2.7TD-на втори живот!

          Здравей,от Бургас съм (взех го от Пловдив),джипа беше намерен в района на Карнобат........,не съм по силовите брони,а и Аз джипа си го ползвах повече за градско и тук-там за някой пикник в гората.
          Благодаря все пак ,до тук оригиналните части втора ръка около 800лв.(за фейслифта с кръглите фарове) ,човека от Монтана каза ,че стават, само не съм сигурен след смяната на предния капак дали закопчалката ще дойде на правилното място на очиларката или ще е по сложно преобразяването......,ако някой има опит да сподели ,без ядове ли е или да си чакам частите за Terrano/Maverick Mk1

          Коментар


          • #6
            От: Форд Маверик 2.7TD-на втори живот!

            Като гледам...ами липсват му всички части които обикновено се търсят втора употреба по моргите за този модел.Автоджамбазите занимаващи се с втора употреба части реват, защото като се продаде от Терано2/Маверик това, което ти липсва на тебе и...останалото стои/особено за тези с дизелови агрегати, където мотора е принципно неубиваем/ с години и ръждясва по моргите!
            Все ми се струва, че може да е откраднат именно за това...за да се използват въпросните части или да се продадат!
            Шибана работа...надили ще има последствия за крадците, дори и да са ги хванали...
            По отношение на предния капак...не знам дали ще му пасне закопчалката с тази на твоята гредичка, но си мисля, че лесно може да бъде преправен този проблем.
            Дано да се оправят нещата бързо и лесно!
            Поздрави!
            NISSAN FOREVER
            -----------------------------------------------------------------------------
            Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

            Коментар


            • #7
              От: Форд Маверик 2.7TD-на втори живот!

              ...еми другата седмица го вземам от Полицията......,един по-подробен оглед и се мятам ,да видим какъв "хибрид" ще излезе... ....ще Ви държа в течение....!

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X