Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Един сериозен влекач,нова придобивка Nissan Patrol Y60 Safari

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Един сериозен влекач,нова придобивка Nissan Patrol Y60 Safari

    Здравейте,взех едно Патрулче за работа,разходки и главно за влекач на платформата.Модела много ми допадна заради голямата надстройка на покрива,мога да си събирам бидони по 200 литра спокойно.
    Доколкото разбрах са доста истински машини окомплектовани с 4,2 Дизелови мотори,Японците са ги правили за Филипините,има доста от тях и в Австралия и Нова Зеландия,малко бройки са попаднали и на Острова,като този е купен именно от там и като джип от тази серия е с десен волан,което мен не ме бърка.Прави впечатление пълното лаково покритие на всички агрегати и шаси,никаде няма ръждичка отдолу,няма и петно от масло,блести...такова нещо за пръв път виждам.Някой много си е играл с направата на брони,сложил е и 10см бодилифт,не ми допада бодилифта хич,при все че има и окачване,май е на Олд-Ман,но няма как да си играя и да го махам бодилифта,че всичко са прекроявали заради него и трябва да губя много време да прекроявам,а не е за офроуд че да си играя с него толкова.За сега му сменям консумативите на мотора,всички филтри и масла,иска малко изчукване и боядсисване частично,нови мигачи,предни амове,че предния му собственик го е карал в гората.Тоя кораб определено не е за гората,а за равни поля и дълги преходи.
    Молбата ми е ако някой има мануал-ръководство за този модел и мотор,да ги сподели с мен,че едни вакуми ми се губят,и хич не може да върви тва чудо...не е като Тойотааа.
    LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
    Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

  • #2
    От: Един сериозен влекач,нова придобивка Nissan Patrol Y60 Safari

    Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
    Здравейте,взех едно Патрулче за работа,разходки и главно за влекач на платформата.Модела много ми допадна заради голямата надстройка на покрива,мога да си събирам бидони по 200 литра спокойно.
    Доколкото разбрах са доста истински машини окомплектовани с 4,2 Дизелови мотори,Японците са ги правили за Филипините,има доста от тях и в Австралия и Нова Зеландия,малко бройки са попаднали и на Острова,като този е купен именно от там и като джип от тази серия е с десен волан,което мен не ме бърка.Прави впечатление пълното лаково покритие на всички агрегати и шаси,никаде няма ръждичка отдолу,няма и петно от масло,блести...такова нещо за пръв път виждам.Някой много си е играл с направата на брони,сложил е и 10см бодилифт,не ми допада бодилифта хич,при все че има и окачване,май е на Олд-Ман,но няма как да си играя и да го махам бодилифта,че всичко са прекроявали заради него и трябва да губя много време да прекроявам,а не е за офроуд че да си играя с него толкова.За сега му сменям консумативите на мотора,всички филтри и масла,иска малко изчукване и боядсисване частично,нови мигачи,предни амове,че предния му собственик го е карал в гората.Тоя кораб определено не е за гората,а за равни поля и дълги преходи.
    Молбата ми е ако някой има мануал-ръководство за този модел и мотор,да ги сподели с мен,че едни вакуми ми се губят,и хич не може да върви тва чудо...не е като Тойотааа.
    Честито !Дано устиска тежкия ти крак
    Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
    New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

    Коментар


    • #3
      От: Един сериозен влекач,нова придобивка Nissan Patrol Y60 Safari

      Първоначално публикуван от New hope Преглед на мнение
      Честито !Дано устиска тежкия ти крак
      Ице,те тва и внуците ще го карат,ако не му бодна турбина ще ни надживее всичките,ама май не мога да го изтрая атносверка..
      LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
      Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

      Коментар


      • #4
        От: Един сериозен влекач,нова придобивка Nissan Patrol Y60 Safari

        Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
        Ице,те тва и внуците ще го карат,ако не му бодна турбина ще ни надживее всичките,ама май не мога да го изтрая атносверка..
        Браво . Бях му хвърлил мерака на тоя туч ,даже и навивах нашите от групата да го взимат , но ...... Днес продадох Витарата и .... но сте ме изпреварили .Радвам се е че е във ваши ръце .
        Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
        New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

        Коментар


        • #5
          От: Един сериозен влекач,нова придобивка Nissan Patrol Y60 Safari

          Първоначално публикуван от New hope Преглед на мнение
          Браво . Бях му хвърлил мерака на тоя туч ,даже и навивах нашите от групата да го взимат , но ...... Днес продадох Витарата и .... но сте ме изпреварили .Радвам се е че е във ваши ръце .
          В сигурни ръце е попаднал,ще си е паркетник с ароматизатор,музика и мукетчета,ей сега му купих и оригинален теглич.За издевателства си имаме баба Яга.
          LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
          Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

          Коментар


          • #6
            От: Един сериозен влекач,нова придобивка Nissan Patrol Y60 Safari

            Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
            В сигурни ръце е попаднал,ще си е паркетник с ароматизатор,музика и мукетчета,ей сега му купих и оригинален теглич.За издевателства си имаме баба Яга.
            Кой ли ден ще го полази и него флекса
            Тези дни може да идвам в Зарата и ще звънна да ви видя .
            Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
            New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

            Коментар


            • #7
              От: Един сериозен влекач,нова придобивка Nissan Patrol Y60 Safari

              Първоначално публикуван от New hope Преглед на мнение
              Кой ли ден ще го полази и него флекса
              Тези дни може да идвам в Зарата и ще звънна да ви видя .
              Никога ,тва си му е чара,голямата коруба,даже и дирекцията няма да му обърна,искам го автентичен.Обади се кат дойдеш да почерпя.
              LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
              Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

              Коментар


              • #8
                От: Един сериозен влекач,нова придобивка Nissan Patrol Y60 Safari

                Пууу ... преди половин час бях на Багирата ... що не се отбих през гаражите ...

                Беличка, честита машинка!

                За мануал: провери тук

                Има някакви, дали има точно за твоя - не знам, просто нямам време да ровя подробно в момента.

                П.П. Абе ... т'ва за стелките и музичката ... и за флекса ... вЕрваш ли си?
                О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                Коментар


                • #9
                  От: Един сериозен влекач,нова придобивка Nissan Patrol Y60 Safari

                  Брях заклет Тойотаджия си купил Нисан.....на къде върви света.... Тъй де честито да кажа ама поне едно фото да сложиш на тоя параход/то и маторя му от кораб взет../за целите за които си го взел е супер.....но затъне ли някъде и баба Йотка трудно ще помогне!
                  driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                  Коментар


                  • #10
                    От: Един сериозен влекач,нова придобивка Nissan Patrol Y60 Safari

                    Честита придобивка!!!!!!!!!!!!!!!
                    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                    Коментар


                    • #11
                      От: Един сериозен влекач,нова придобивка Nissan Patrol Y60 Safari

                      Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                      Пууу ... преди половин час бях на Багирата ... що не се отбих през гаражите ...

                      Беличка, честита машинка!

                      За мануал: провери тук

                      Има някакви, дали има точно за твоя - не знам, просто нямам време да ровя подробно в момента.

                      П.П. Абе ... т'ва за стелките и музичката ... и за флекса ... вЕрваш ли си?
                      Стефко има май само за ГР-а,тоя е GQ TD42, никво рязане,флекс-тц,бас каса и каса с бира само вътре!

                      Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
                      Брях заклет Тойотаджия си купил Нисан.....на къде върви света.... Тъй де честито да кажа ама поне едно фото да сложиш на тоя параход/то и маторя му от кораб взет../за целите за които си го взел е супер.....но затъне ли някъде и баба Йотка трудно ще помогне!
                      Имам от продажната му снимка на Мобила,па баба Йота има вече мнооо сериозна лебедка в проект,може да скъса шасито кат конец ако не се внимава и въжето издържи..
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:з.jpg
Прегледи:1
Размер:54.3 КБ
ID:5596048
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC04037.JPG
Прегледи:2
Размер:287.7 КБ
ID:5596049
                      Последно редактирано от belata; 27-06-14, 17:49.
                      LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                      Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Един сериозен влекач,нова придобивка Nissan Patrol Y60 Safari

                        Разполагам с ето това ръководство за твоя случай. Дано си фен на съветския!!!

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1264677867_patrol.jpg
Прегледи:1
Размер:17.5 КБ
ID:5596050

                        http://dox.bg/files/dw?a=e09f55ef4f
                        Последно редактирано от коко келеша; 27-06-14, 17:47.
                        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                        Из "Златния телец"

                        Коментар


                        • #13
                          От: Един сериозен влекач,нова придобивка Nissan Patrol Y60 Safari

                          Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                          [ATTACH=CONFIG]721923[/ATTACH]
                          Я къв е "напърчен" кат истински трактор....нещо тия обуща са му малки,с това окачване,и броня за бутане си има.А с тоя таван някоя по дребна фенка може и права да се разхожда!Бива!да те радва само!И си пиши по често в темата какви извращения ще му измислиш!
                          п.п. и турбото да е първо в списъка.....е тогава тоя туч става за каране!
                          driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                          Коментар


                          • #14
                            От: Един сериозен влекач,нова придобивка Nissan Patrol Y60 Safari

                            Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                            Разполагам с ето това ръководство за твоя случай. Дано си фен на съветския!!!

                            [ATTACH=CONFIG]721928[/ATTACH]

                            http://dox.bg/files/dw?a=e09f55ef4f
                            Жив да си Кольо,даже съм и Русофил!
                            LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                            Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Един сериозен влекач,нова придобивка Nissan Patrol Y60 Safari

                              Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
                              Я къв е "напърчен" кат истински трактор....нещо тия обуща са му малки,с това окачване,и броня за бутане си има.А с тоя таван някоя по дребна фенка може и права да се разхожда!Бива!да те радва само!И си пиши по често в темата какви извращения ще му измислиш!
                              п.п. и турбото да е първо в списъка.....е тогава тоя туч става за каране!
                              Без извращения ,пастирам и боядисвам само,тея гуми не ги взех,на едни по малки го качих даже,кат лагерна количка е ся ,ако зависи от мен веднага му слагам оргинално окачване,ама ще трябва да правя нови брони,пък ме мързи,а и Тойотника на мене чака..така ще го карам,ако намеря някакви 33 инчови паркети АТ ги отнасям.
                              LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                              Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X