Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос относно Nissan Patrol 2.8 GRD

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос относно Nissan Patrol 2.8 GRD

    Здравейте колеги,нов съм във форума и искам да ви попитам относно Nissan Patrol 2.8 GRD ,предстои ми покупка на такъв джип 1992-93 година.Джипа е в Швейцария.Казват ми че е за гарнитура на главата,много пуши като върви.Моля за вашето мнение и информация,има ли начин да разбера дали е спукана главата или е само за гарнитура.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2014-04-14 17.33.27.jpg
Прегледи:2
Размер:164.2 КБ
ID:6057412

  • #2
    От: Въпрос относно Nissan Patrol 2.8 GRD

    Чакай да хвърлим боб та да кажем......мммм даа излезе -ми може и да е спукана а може би не!Тоест по скоро да отколкото не или обратното!
    ............чети колега чети!Има толкова много писано за най голямата болест при този модел!
    driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

    Коментар


    • #3
      От: Въпрос относно Nissan Patrol 2.8 GRD

      Преди да попиташ бива най напред да попрочетеш темите и щеше да си отговориш сам на въпроса ... Както и да е , накратко - този двигател не духа гарнитура , а направо пука главата . Признаците са - липса топъл въздух от парното / най напред задното после и основното / , загуба на охладителна течност , твърди маркучи , загряване / показанието на стрелката минава средата на скалата / . Най лесният метод да се установи спукана глава е като потопиш маркуча който влиза в разширителният съд във шише с вода - излизат ли мехурчета въздух при загрял двигател значи главата е спукана.
      Прекаленото пушене може да е то много неща - помпа , дюзи , повдигачи , но основният ти проблем ще ти е главата - нова оборудвана глава е около 2000 лв , плюс труд за смяната и ...
      VEREYA MOTORSPORT TEAM

      Коментар


      • #4
        От: Въпрос относно Nissan Patrol 2.8 GRD

        Благодаря много,защото когато го купя от CH+ докарване,транспорт,мито,ремонт и тн. става много скъп.Ама нали има една приказка кеф цена няма,ще го мисля

        Коментар


        • #5
          От: Въпрос относно Nissan Patrol 2.8 GRD

          Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
          Преди да попиташ бива най напред да попрочетеш темите и щеше да си отговориш сам на въпроса ... Както и да е , накратко - този двигател не духа гарнитура , а направо пука главата . Признаците са - липса топъл въздух от парното / най напред задното после и основното / , загуба на охладителна течност , твърди маркучи , загряване / показанието на стрелката минава средата на скалата / . Най лесният метод да се установи спукана глава е като потопиш маркуча който влиза в разширителният съд във шише с вода - излизат ли мехурчета въздух при загрял двигател значи главата е спукана.
          Прекаленото пушене може да е то много неща - помпа , дюзи , повдигачи , но основният ти проблем ще ти е главата - нова оборудвана глава е около 2000 лв , плюс труд за смяната и ...
          Духа гарнитура, духа Живко!
          0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

          Коментар


          • #6
            От: Въпрос относно Nissan Patrol 2.8 GRD

            Първоначално публикуван от dqdka Преглед на мнение
            Благодаря много,защото когато го купя от CH+ докарване,транспорт,мито,ремонт и тн. става много скъп.Ама нали има една приказка кеф цена няма,ще го мисля
            Аз бих те посъветвал да не си причиняваш това което ще ти се случи с този а вместо това си вземи от тук екземпляр на който или знаеш много добре произхода и историята му или пък може да се провери.

            Успех
            Дела трябват, а не думи.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X