Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Терано

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Терано

    Някой знае ли за какво служате тези работи
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20140111_160547.jpg
Прегледи:1
Размер:82.4 КБ
ID:6040415
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20140111_160611.jpg
Прегледи:1
Размер:110.9 КБ
ID:6040416
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20140111_160630.jpg
Прегледи:1
Размер:116.6 КБ
ID:6040417
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20140111_160649.jpg
Прегледи:1
Размер:89.9 КБ
ID:6040418

  • #2
    От: Террано

    Първото на мен лично ми прилича на ароматизатор,но второто е някаква мистика...
    NISSAN FOREVER
    -----------------------------------------------------------------------------
    Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

    Коментар


    • #3
      От: Террано

      Предполагам са някъкви датчици на алармата /допълнително слагани/
      088455338две
      "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
      Джамбазов 2010г..

      Коментар


      • #4
        От: Терано

        Свали една-две пластмаси, виж къде отиват кабелите и може сам да си отговориш по-добре, отколкото другите да хвърлят боб.
        Поздрави

        Коментар


        • #5
          От: Терано

          Значи аларма няма колата от как аз я купих до преди мен незнам какво е имало, за ароматизатор не е и ароматизатор, а иначе туй на първата снимка беше залепена на стъклото смениха ми стъклото и майстора ми каза, ако не ти пречи по този начин при работата на колата махай напълно, но пак ме е шубе да не стане нещо кат го махна нацяло.
          При скоростните лостове там има някакви релета дет на единия пише сензор май там отиват кабелита, но незнам дали тез релета са активни.

          Коментар


          • #6
            От: Терано

            При всички някакво ТеНеТеМе е...т.е. преправяна работа от някой!
            Моя съвет е да отидеш на майстор по еладжийската част и той да маха каквото и да било,че да не стане после...майстора да идва на крака до паметника!
            NISSAN FOREVER
            -----------------------------------------------------------------------------
            Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

            Коментар


            • #7
              От: Терано

              Първото ми мяза на някаква външна антена, а второто (под волана) на зумер, мЪ боба ми е кът

              Коментар


              • #8
                От: Терано

                Аларма блокировки обемни датчици,кой знае.....

                Коментар


                • #9
                  От: Терано

                  И пак се връщаме до предложението на Любашки- майстор ел /алармаджия или който там ти е по-лесен/,проверява кое откъде,реже скубе и проблем вече няма.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Терано

                    НЯМА познал верния отговор!!!

                    Едното е активна антена за радио ... вероятно Блаупункт.
                    Другото е инфра датчика за дистанционното на радиото ... става само за Блаупункт.

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:7607001502.jpg
Прегледи:1
Размер:15.3 КБ
ID:5554201

                    Това е вързано за радиото, а това се "връзва" за волана:

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:a6_4fa723b251920.jpg
Прегледи:1
Размер:28.6 КБ
ID:5554202


                    Ако, не са ви необходими ... бих предложил няколко бири за тях.
                    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                    Коментар


                    • #11
                      От: Терано

                      Колегата не каза,че отиват в радиото /блаупункт/. Добре,че има участник запознат с въпросния хардуер. Сега ако стои там някъде по жабките и дистанционното........

                      Коментар


                      • #12
                        От: Терано

                        Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
                        НЯМА познал верния отговор!!! Едното е активна антена за радио ... вероятно Блаупункт. Другото е инфра датчика за дистанционното на радиото ... става само за Блаупункт. [ATTACH=CONFIG]670386[/ATTACH] Това е вързано за радиото, а това се "връзва" за волана: [ATTACH=CONFIG]670387[/ATTACH] Ако, не са ви необходими ... бих предложил няколко бири за тях.
                        Тази букса я има с една черна кутийка не мисля да ползвам тази марка в колата тъй че няма да ми трябват, но пък не пия и бира. Предстои ми монтаж на аларма, но по нататъче тогава ще се свалят сигурно и яе мислим какво ще ги правим.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Терано

                          Първоначално публикуван от zorod Преглед на мнение
                          Колегата не каза,че отиват в радиото /блаупункт/. Добре,че има участник запознат с въпросния хардуер. Сега ако стои там някъде по жабките и дистанционното........
                          Ако кола се продаваше в европа и дистанционото може да стои но по българските автокъщи ляв джоб дясна ръка кой ще ти остави дистанционо на блапункт.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X