Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Реле GR Y60

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Реле GR Y60

    Здравейте колеги,преправям цялата инсталация за подгревните свещи на патрола.
    Смених свещите с 12 V и с бутон от купето си подгревам колко си искам ,понеже си нямам работа та реших да го направя както трябва.
    Купих реле с таймер който на 3мин.прекъсва връзката.А с това реле-таймер захранвам едното оригинално реле.Помеждодругото съм поставил и термо датчик,който на температура на двигатела над 50C° не захранва релето,дефакто при топъл двигател релето подгрева около 7-8 секунди.
    Та въпроса ми е следния,някой може ли да ми каже какъв цвят е жицата на буксата на табото която води до лампата за подгрева.
    Искам да я захраня от релето да не ми мига постоянно.
    Ако някой го интересува по подробно ще обясня какво по точно сме направили.
    Поздрави
    Винаги карам напред по моя път,дори когато свърши.
    0885/511287 ; +393200282393

  • #2
    От: Реле GR Y60

    Дали не се изказах неправилно .Май ще е по трудния начин
    Винаги карам напред по моя път,дори когато свърши.
    0885/511287 ; +393200282393

    Коментар


    • #3
      От: Реле GR Y60

      Това което си направил хич не е за хвалене щото подгрева на Патрола работи и след запалването известно време ...
      На в мануала го дават че кабелите които влизат в лампата на подгрева са - жълт с червено и жълт с зелено
      VEREYA MOTORSPORT TEAM

      Коментар


      • #4
        От: Реле GR Y60

        Мерси за отговора колега,послегреенето след запалване на двигатела в момента с новата джаджа е перфектен.На студен двигател след запалването грее 3 мин. а на топъл само 7-8 сек.Горе долу в момента е като оригинално с 20лв за реле.
        Винаги карам напред по моя път,дори когато свърши.
        0885/511287 ; +393200282393

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X