Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Парно на Патрол у260-проблем със степените.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Парно на Патрол у260-проблем със степените.

    Става въпрос за 1 и 2ра степен,3та е директна и работи.Патрола е у260 но с 3.3тд мотора,и ел.системата е на 24 волта.В кутията на вентилатора е плочката с 2 съпротивления и биметална пластина между тях,съпротивленията представляват спираловидни намотки (предполагам от кантал за реотани) ,намират се в кутията на вентилатора за да за охлаждат (предполагам-извън нея почервеняват).Мисля когато напрежението минава през 2те намотки (съпротивления) работи 1ва степен,когато е през едното работи 2ра степен.Съпротивленията са по 5 Ома. Мога ли да резна намотките и на тяхно място да сложа 1 съпротивление от 10 Ома, ако може да се замени ще имам 1ва и 3та степен на вентилатора-което ме устроива.
    "Не мога да разбера как живеят спокойно хората които изобщо нямат никакъв джип..."
    Кольо.

  • #2
    От: Парно на Патрол у260-проблем с степените.

    с моята беше същото,разпробих с дрелката където се беше прекъснало и с болчета прехванах по една пластина от двете страни на прекъснатото и вече 2г работи без проблем,не е технически издържано но пък роботи!

    Коментар


    • #3
      От: Парно на Патрол у260-проблем с степените.

      Коментар


      • #4
        От: Парно на Патрол у260-проблем с степените.

        Здравей Владо!Тези Патроли си страдат от парно. Трябва просто да намериш една жичка и да направиш "мост" в буксата.
        Днес по-късно ще ти щракна една снимка за да имаш представа.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X