Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за предно окачване на Терано II

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за предно окачване на Терано II

    терано2 дълга база много твърдо вози торсиона е напрегнат до краи как може да се промени без да се отрази на височината.

  • #2
    От: предно окачване въпрос

    Първоначално публикуван от sandoman
    терано 2 96г дълга база много твардо вози нормално ли е?торсиона е напрегнат до край може ли да се промени това без да се отрази на височината?
    -Няма как да стане за съжаление. Торсионния прът е пружината, няма как да я омекотиш или втвърдиш. А нямам идея дали натягането на торсиона влия чак толкова на возията, НО имай предвид, че не каращ Астра
    - ако досега не си се качвал на джип е абсолютно нормално да ти се струва като каруца, няма страшно свиква се Аз от 10 години не съм се качвал на кола за повече от едно кръгче, всеки път се запитвам защо карам ДЖИП ?! Колата е по-икономична, по-комфортна (някой) , вози значително по-добре и тогава идва - колата е по-НИСКА (не обичам да се съобразява с препядствията) , няма големи гуми и най-вече дава ИНДИВИДУАЛНОСТ и сигурност във всякакви пътни условия, карай си джипа с удоволствие и наслада и не се коси

    Поздрави !

    Коментар


    • #3
      От: предно окачване въпрос

      Благодаря за отговора.знам че джиповете возят твърдо ама все пак това е дълга база вече съм свикнал с возенето но малко подобрение ако е възможно не е излишно.

      В Българския език няма буква 4 има Ч или ч!
      Отделно се използват и препинателни знаци.
      Модератор
      Последно редактирано от CarTest™; 04-09-13, 12:29.

      Коментар


      • #4
        От: предно окачване въпрос

        +1 Подкрепям напълно колегата,а торсиона малко го охлаби да не се скъса.
        "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
        0878739299

        Коментар


        • #5
          От: предно окачване въпрос

          Сложи му една лебедка отпред да натежи и ще вози по меко.
          Или охлаби торсьоните.Не се сещам за друг вариант,натегнати торсьони + мека возия.
          JEEP GRAND CHEROKEE 2.7crd 088-570-53-52

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X