Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бушони

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Бушони

    На пръв поглед нещо съвсем елементарно,но ми създадоха ядове. Някой има ли идея къде продават предпазители от големите.. предполагам,че са по 75А.Тези,които са отпред на Патрула при акумулатора. Оказа,се че единия ми изобщо го няма( този за алтернатора),а др. голям син,според капака за подгряването на свещите е също побългарен и е с жица. Понеже не обичам такива интервенции,особенно с тоците искам да ги сменя с нормални хубави бушони и обиколих София. Никъде няма,а на повечето места дори не са виждали такива . Даже един ми спореше,че това не било бушон,а самия бушон се слагал отдолу в крачетата на тоя ... а бе както и да е. Само Нисана ли е с такива изчанчени бушони? Даже в Митвас звънях,обещаха да ми се обадят... още си чакам..
    Поздрави!
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0367[1].jpg
Прегледи:1
Размер:80.6 КБ
ID:6024893

  • #2
    От: Бушони

    По Симеон съм купувал. Ама точно от къде - не помня.

    Коментар


    • #3
      От: Бушони

      Няма. И по Симеон и по Ботев.. навсякъде минах.

      Коментар


      • #4
        От: Бушони

        Виж тогава на Сливница между Д. Петков и Опълченска. Посока сточна гара. Има първо магазин за електрочасти, а след него има и автоелсервиз.

        Коментар


        • #5
          От: Бушони

          Имам от тези.Мога да ти дам.75АНатиснете снимката за да я уголемите

Име:SAM_0758.jpg
Прегледи:1
Размер:89.4 КБ
ID:5515339Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SAM_0759.jpg
Прегледи:1
Размер:105.0 КБ
ID:5515341Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SAM_0757.jpg
Прегледи:1
Размер:102.6 КБ
ID:5515342
          Ducati è nel mio cuore.

          Коментар


          • #6
            От: Бушони

            Ако говориш за Фуко ли,за Хуго ли бяха.. и там ходих.. нямат.
            - Намерих една фирма,дилър на Tesla още не съм говорил с тях,и утре ще търся там.По тоя повод,някой може ли да помогне с класификацията на предазителите на Нисана, според техния каталог? http://www.leonardo-bg.com/catalog/fuses_Tesla.pdf
            - Чудя се дали отговарят на FJ07 или FJ08 серията,или пък 09?

            Коментар


            • #7
              От: Бушони

              Първоначално публикуван от the_animal33 Преглед на мнение
              Имам от тези.Мога да ти дам.75А...
              Точно такъв е май липсващия сив на цвят. ЩЕ съм много благодарен,съответно ще си го и заплатя ЩЕ ти пусна л.с
              Остава тогава да търся и един син. Утре ще пиша,ако намеря в тази фирма.

              Коментар


              • #8
                От: Бушони

                Абе БОБИ, ти в морга не си ли ходил ?! Отиваш с бушона в най-близката, ще си изнамериш 1000 чешита, ще ги вземеш на цената на една бира, че даже може да вземеш 2-3 горница, а тъкмо си там може да се снабдиш и от обикновените
                - бушоните са стандартни, демек като фасонка на крушка не са само за Патрол, стават за всички с такваз дупка

                Поздрави !

                Коментар


                • #9
                  От: Бушони

                  Ми не,ама принципно ми се искаше да си купя нови бушони.Не че е кой-знае какво,ама вътрешно бушони втора употреба,ми се струва,като "пейсмейкър" втора ръка. Въпреки,че този на колегата,ако го спазарим ще го взема със сигурност,но пак ше търся,да си ги заменя с нови.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Бушони

                    Я, че хитри бушони. А бушониерата как изглежда?

                    Коментар


                    • #11
                      От: Бушони

                      Първоначално публикуван от Борислав Ангелов (fnqkhhhzzz) Преглед на мнение
                      Ми не,ама принципно ми се искаше да си купя нови бушони.Не че е кой-знае какво,ама вътрешно бушони втора употреба,ми се струва,като "пейсмейкър" втора ръка. Въпреки,че този на колегата,ако го спазарим ще го взема със сигурност,но пак ше търся,да си ги заменя с нови.
                      - то това е като ГОЛФ или работи или не . смисъл че ако няма какво да му се развалие една жица...

                      Поздрави !

                      Коментар


                      • #12
                        От: Бушони

                        Не е побългарен, така си е с жица от жапонско.

                        Другите общо взето са само за Нисан и са само с поръчка.
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • #13
                          От: Бушони

                          Провери във Францискуп на Сливница и Раковска с/у Евроболт...бул. Сливница №265

                          Коментар


                          • #14
                            От: Бушони

                            Както и Търтея писа...този бушон за подгрева оригинално си е с кабел/около 2.5кв./На бившия ми Патрол веднъж поради пробита свещ и съответно окъсяваща в главата този дебел кабел беше станал на стопена топка мед и изолация,а пушека който се вдигна в този момент беше неразличим от ...пожар в двигателния отсек...
                            Та за там...и да има проблем,само жица с подобна дебелина и си готов!
                            Поздрави!
                            NISSAN FOREVER
                            -----------------------------------------------------------------------------
                            Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Бушони

                              Драмата с бушоните приключи. Намерих нови от вносителя на Тесла. Имат всякакви размери и изглеждат много качествени,не са като китайските по автоаксесоарите.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X