Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Stabi of/on ? Nisan patrol GR Y61 3000TDI 2003

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Stabi of/on ? Nisan patrol GR Y61 3000TDI 2003

    От една година,и аз имам желаната придобивка Нисан Патрол GR 3000TDI 2003г.От известно време по време на движение ми се появява от лявата страна на таблото stabi of ,но със бледа светлина така че за да я видя денем трябва таблото да е в сянка.Ако спра и след това отново запаля двигателя светлината изгася,докато се появи пак по някое време.Може ли някой да ми обясни или даде малко повече информация за въпросното stabi of/on и как действа самото копче на таблото?Трябва ли да се чува нещо при вкл.и изкл.,и дали автомобила трябва да е спрял? Може би въпроса ми е банален,но ще се радвам някои да ме просветли.Предварително ви благодаря.

  • #2
    От: Stabi of/on ? Nisan patrol GR Y61 3000TDI 2003

    Колега до колкото знам с това копче се откача и закача щанга по окачването. Когато е откачена или stabi of мисля че окачването има по голям ход , но на пътя е по нестабилна. Сещаш се ,че при stabi on положението е обратното.А до това какво точно трябва да се чува при включване или изключване нека кажат знаещите, аз лично не съм карал с такава хубавиня... А ми е интересно ще се абонирам.
    Последно редактирано от valyon; 01-08-13, 17:08. Причина: допълнение

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X