Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нисан Терано/Маверик къс пистарка със сликове за какво ги ползват?!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нисан Терано/Маверик къс пистарка със сликове за какво ги ползват?!

    Здравейте Колеги, Срещам тук из Варна 2-3 къси Теранота 2/Маверика със сликове и се чудя и мая за какво се ползва парт тайм джип с полуумрял мотор (без да се засягате но ~100 к.с. за това купе не може да е бегачка) с такива гуминетки?! Може би за дрифтове в калта! Някой ако има идея да я сподели! Поздрави
    Land Rover Discovery II, V8 4.0
    VW Golf VI variant
    Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

  • #2
    От: Нисан Терано/Маверик къс пистарка със сликове за какво ги ползват?!

    Сиромашията често води до подобни неща...
    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

    Коментар


    • #3
      От: Нисан Терано/Маверик къс пистарка със сликове за какво ги ползват?!

      Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
      Сиромашията често води до подобни неща...
      Мда, тия слайкове може да са били в предишния си живот МТ, например..
      Кво пише отстрани, всъщност?

      Коментар


      • #4
        От: Нисан Терано/Маверик къс пистарка със сликове за какво ги ползват?!

        Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
        Мда, тия слайкове може да са били в предишния си живот МТ, например..
        Кво пише отстрани, всъщност?
        Не не определено са си някакви пистови гуми широчки и нисички. Единия го знам къде го паркират и ще снимам.
        Land Rover Discovery II, V8 4.0
        VW Golf VI variant
        Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

        Коментар


        • #5
          От: Нисан Терано/Маверик къс пистарка със сликове за какво ги ползват?!

          .....до военна болница сервиза...на един от майсторите е (ако е същия)

          Коментар


          • #6
            От: Нисан Терано/Маверик къс пистарка със сликове за какво ги ползват?!

            Fat boy или Low rider наричат тази визия, или концепция. Странно ми е обаче, защото на Терано определено не отива. Не съм и виждал, и ми би било интересно да видя такова.
            Витари има доста сполучливи Fat boy.
            Your conscience is all you can take to your grave.

            Коментар


            • #7
              От: Нисан Терано/Маверик къс пистарка със сликове за какво ги ползват?!

              Виждал съм го, гумите са доста изнесени от калниците, ширината на фланците (или джантите, не съм се заглеждал от близо) е впечатляваща.

              Коментар


              • #8
                От: Нисан Терано/Маверик къс пистарка със сликове за какво ги ползват?!

                Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                Сиромашията често води до подобни неща...
                Мии... едно от франсетата, на което пращам редовно чаркове, ходи по състезания с гладки аспиринчета и много си държи на дифовете 3.9, нищо че безгрижно се намират 4.375, и задния е по-здрав от неговия на всичкото отгоре.

                ...е, трилитров дизел 2004-та е (155 или 165 коня).

                Трябва да го разпитам точно какви ги вършат. Но определено не е от сиромашия в неговия случай.

                Виж за тука - чист гъзарлък за пред кафето. Виждал съм терано единичка, с нискорпофилни валяци, изнесени сигурно с по 10 сантиметра навън, и на всичкото отгоре с очеизваден отрицателен camber не чак като тоя, но видим от 100 километра:
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:overkill_tuned_vip_car_off_camber.jpg
Прегледи:1
Размер:81.9 КБ
ID:5481982

                Пълна карикатура, а съм и сигурен че не подлежи на вкарване в пътя с тая геометрия до степен да е опасно за каране с повече от 60-ина км/ч.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #9
                  От: Нисан Терано/Маверик къс пистарка със сликове за какво ги ползват?!

                  Скоро ми се налага да карам на задния мост две изтъркани на галоши 235/70-16 - фабричния размер.Разликата в обиколката незнам колко е (спрямо почти нови 247/70-16) но разликата във вървенето е осезаема. Набира и доускаорява чувстително по-добре.
                  При повечко газ почва да носи .
                  Само че с плюсовете до тук - после идва голямата разлика в показанията на километража.Понижената проходимост е ясна.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Нисан Терано/Маверик къс пистарка със сликове за какво ги ползват?!

                    Първоначално публикуван от rsv Преглед на мнение
                    Разликата в обиколката незнам колко е
                    Минимална, ако се гледа само написаното. Ама реалния размер може да се различава.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Нисан Терано/Маверик къс пистарка със сликове за какво ги ползват?!



                      В интернет съм виждал някои странни изпълнения на тема Терано.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Нисан Терано/Маверик къс пистарка със сликове за какво ги ползват?!

                        Получило се е забавно, като се заиграеш с photoshop винаги е интересно
                        Иначе по темата- такова Терано не съм виждал, но някак си самата идея не ми звучи добре, виж Витари както каза TigerHunter се получават готини.
                        Keep the shiny side up, all four on the floor and with any luck I will see you on the trail!
                        Daihatsu Feroza F300 1.6 16V

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X