Обява

Свий
Няма добавени обяви.

проблем с паленето терано 2 2.7тд

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • проблем с паленето терано 2 2.7тд

    сутрин като паля много бьрзо ми изгася лампата на подгрева и трудно пали кават ми за някакво реле за секунди имало не разбирам даите малко акул кво да направя че зимата идва

  • #2
    От: проблем с паленето терано 2 2.7тд

    Първоначално публикуван от Svetlio_vn Преглед на мнение
    сутрин като паля много бьрзо ми изгася лампата на подгрева и трудно пали кават ми за някакво реле за секунди имало не разбирам даите малко акул кво да направя че зимата идва
    Те май свещите подгряват и като изгасне лампата, тоест изчакваш повече и палиш. Може свещите да са за смяна, сигурно не работят повечето, може и всичките да не работят, лятото няма нужда от подгрев. Аз палих даже с 1 работеща на 50% ))
    Maverik/Terrano 2 2.7 TDI, 1997
    X-trail 2.2 Di 2003
    Maverik/Terrano 2 2.7 TD, 1994

    Коментар


    • #3
      От: проблем с паленето терано 2 2.7тд

      Изчакваш докато ти изгасне и лампата на ербега, и тогава палиш. Или просто 3-5 секунди след като изгасне лампата на свещите. Поведението е съвсем нормално, поне за TDI варианта (кръгли фарове, след 1996-та).
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #4
        От: проблем с паленето терано 2 2.7тд

        нестава днеска пробвах и пак бая вартя докато запали утре 6те пробвам с кабел да ги подгрея и 6те видя кжо ще стане то моито е 95г те маи копютар нямат не сам сигорен.а при второ подгряване лампата светва и веднага изгася

        Коментар


        • #5
          От: проблем с паленето терано 2 2.7тд

          Не, нямат компютър. Вероятно трябва да смениш или почистиш релето за време, или каквото там има.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #6
            От: проблем с паленето терано 2 2.7тд

            Сега позахладня малко и при мен го правеше преди година това. Оказа се ,че 3 от 4 свещи са заминали. Смених ги и досега е пушка. Почни от тях.
            Терано2 2.7 тд 99к.с 1995г.,Мерцедес С200 - 1995г. Ню Битъл -лимитед 1.9 тди
            0885544754 Светослав Стоянов

            Коментар


            • #7
              От: проблем с паленето терано 2 2.7тд

              а каде седи това реле за време при товаа за подгрева ли е до акомолатора има 2 релета

              Коментар


              • #8
                От: проблем с паленето терано 2 2.7тд

                Провери си свещите или ги смени. Релето се чува когато спре да подгрява прещраква, което се случва няколко секунди след като изгасне лампата за по подгрева. Имах същия проблем смених свещите и се реши. Провери ги с мултицет.

                Коментар


                • #9
                  Колеги къде се намира релето за подгрев на Нисан терано 2/3.0

                  Коментар


                  • #10
                    В калника отстрани до акумулатора. Но е много малко вероятно проблема да е в него.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X