Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Загрява на ниски обороти 4-5мм над средата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Загрява на ниски обороти 4-5мм над средата

    Колеги някой имали идея от какво може да бъде до сега не сам имал проблем стана постепенно за последния месец

  • #2
    От: Загрява на ниски обороти 4-5мм над средата

    Ако споделиш и модела ще е по лесно!
    driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

    Коментар


    • #3
      От: Загрява на ниски обороти 4-5мм над средата

      2,4 i 1996

      Коментар


      • #4
        От: Загрява на ниски обороти 4-5мм над средата

        Първоначално публикуван от habana Преглед на мнение
        Колеги някой имали идея от какво може да бъде до сега не сам имал проблем стана постепенно за последния месец
        Трябва да се гледа всеки елемент от охладителната система.
        Иначе - виското е с най голям процент на вероятност.
        Последно редактирано от Аndro 160; 31-08-12, 20:45.

        Коментар


        • #5
          От: Загрява на ниски обороти 4-5мм над средата

          Тоя мотор го имам и аз. Веднъж го карах градско в задръстванне около 30 мин. и пак не стигна средата, когато отивах да си взема новото виско. Така, че аз залагам на термостат.
          Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

          Коментар


          • #6
            От: Загрява на ниски обороти 4-5мм над средата

            При мен е дизел, но след като онзи ден промих цялата система включително с препарат и сложих нов антифриз сега не мога да вдигна и до средата температурата в най-голямата жега, а редовно ми минаваше средата, та може и това да иска. Обаче така и не можах да отворя блока да се изтече и от там, то няма стигане това болче там трябва отдолу да се бърка май?
            Maverik/Terrano 2 2.7 TDI, 1997
            X-trail 2.2 Di 2003
            Maverik/Terrano 2 2.7 TD, 1994

            Коментар


            • #7
              От: Загрява на ниски обороти 4-5мм над средата

              Първоначално публикуван от afgany Преглед на мнение
              При мен е дизел, но след като онзи ден промих цялата система включително с препарат и сложих нов антифриз сега не мога да вдигна и до средата температурата в най-голямата жега, а редовно ми минаваше средата, та може и това да иска. Обаче така и не можах да отворя блока да се изтече и от там, то няма стигане това болче там трябва отдолу да се бърка май?
              Колега с какво проми системата и какъв антифриз сложи, че аз още не съм сменял !

              Коментар


              • #8
                От: Загрява на ниски обороти 4-5мм над средата

                Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                Колега с какво проми системата и какъв антифриз сложи, че аз още не съм сменял !
                Промих с някакъв препарат, не помня името, малка тубичка, струваше 10 лв, пишеше, че е максимум за 10 литра система, колкото уж е на Тераното. Ама много се пени, после трябва поне 7-8 пъти да прекараш вода и да източиш да почне да излиза бистра. Тъй като нямаше как да отворя блока на двигателя да се изтече и от там, болчето даже не го виждам отгоре, трябва да е някъде зад масления филтър отляво /дясно ако гледаш отпред/. Антифриз сложих от готовия който се продава навсякъде, глицерино.. еди какъв си, синкавия. Обаче успях да налея само 5л, а системата нали уж е 10л /по риководството/. Може останалите 5 л да са били вода в блока, така че си вземи и концентрат, тъй като ако не отвориш и блока ще има вода в системата и ще ти разреди антифриза още повече.
                Maverik/Terrano 2 2.7 TDI, 1997
                X-trail 2.2 Di 2003
                Maverik/Terrano 2 2.7 TD, 1994

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X