Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся един тампон за повдигача на стъклото на Терано 2.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся един тампон за повдигача на стъклото на Терано 2.

    Здравейте , днес ми прескърца стъклото на предна лява врата и се показа с една линия лепкава по средата. Разглобих всичко и се оказа ,че машинката ,която движи жилото се държи към вратата на 2 тампона или нещо подобно,предполагам обират вибрациите.Единият е скъсан и затова се движи трудно сега. Интересува ме някой има ли такива и на каква цена. Оказа се ,че по магазините не са чували за такова нещо. Утре ще звъня по моргите. Джипът е Терано 2 - 1995 година.
    Терано2 2.7 тд 99к.с 1995г.,Мерцедес С200 - 1995г. Ню Битъл -лимитед 1.9 тди
    0885544754 Светослав Стоянов

  • #2
    От: Търся един тампон за повдигача на стъклото на Терано 2.

    Дори и да намериш, едва ли ще са в много по-добро състояние, освен това се късат лесно, като решиш да ги отделяш от машинката, поне мойте. Моето решение - сиво тиксо, стягаш машинката и стария тампон към вратата, може и с миши опашки или нещо друго, въобще не се занимавай да търсиш тампони
    Maverik/Terrano 2 2.7 TDI, 1997
    X-trail 2.2 Di 2003
    Maverik/Terrano 2 2.7 TD, 1994

    Коментар


    • #3
      От: Търся един тампон за повдигача на стъклото на Терано 2.

      Абе и аз като го гледам ми мина през ума да го залепя и със свински опашки да го стегна.Ама знам ли. Иначе ми искат за тампоните 100 лева комплект с повдигача.
      Терано2 2.7 тд 99к.с 1995г.,Мерцедес С200 - 1995г. Ню Битъл -лимитед 1.9 тди
      0885544754 Светослав Стоянов

      Коментар


      • #4
        От: Търся един тампон за повдигача на стъклото на Терано 2.

        Явно на старото машинките са други. Нямам никакви тампони при мен.
        Последно редактирано от sparkybg; 16-07-12, 13:04.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #5
          От: Търся един тампон за повдигача на стъклото на Терано 2.

          И за по смислени неща можеш да ги изхарчиш тез пари, ама не и за стар тампон ) Аз използвах сиво тиксо, имах това под ръка, сигурно ще стане и с нещо друго, само обърни внимание да не се трие стъклото в това с което ще пристягаш, един път ми протри тиксото, но пак го залепих ) пробвай с опашките, ако тампона зад машинката по който се трие стъклото ти е още там трябва да стане... )
          Maverik/Terrano 2 2.7 TDI, 1997
          X-trail 2.2 Di 2003
          Maverik/Terrano 2 2.7 TD, 1994

          Коментар


          • #6
            От: Търся един тампон за повдигача на стъклото на Терано 2.

            Намерих 5 лева за двата . Утре сутринта са тук. Момчето го беше срам пари да иска за тях .
            Терано2 2.7 тд 99к.с 1995г.,Мерцедес С200 - 1995г. Ню Битъл -лимитед 1.9 тди
            0885544754 Светослав Стоянов

            Коментар


            • #7
              От: Търся един тампон за повдигача на стъклото на Терано 2.

              Внимавай като ги слагаш да не им скъсаш "ушите", то там е целия проблем.. особенно ако са стари
              Maverik/Terrano 2 2.7 TDI, 1997
              X-trail 2.2 Di 2003
              Maverik/Terrano 2 2.7 TD, 1994

              Коментар


              • #8
                От: Търся един тампон за повдигача на стъклото на Терано 2.

                Тампоните ги смених и за подсигуряване по две свински опашки в краищата. Няма мърдане. Другото ,което открих докато разглеждах в горната част на шината , по която се движи стъклото има един пластмасов водач,който е счупен. Много просто решение: една гайка и с ЦО-то по една капка. Идеално се получи , вече имам движещо се ел.стъкло
                Терано2 2.7 тд 99к.с 1995г.,Мерцедес С200 - 1995г. Ню Битъл -лимитед 1.9 тди
                0885544754 Светослав Стоянов

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X