Обява

Свий
Няма добавени обяви.

PATROL Y260 камионче

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: PATROL Y260 камионче

    Извинявам се за спама ама видях позната техника ...

    Маслата в дифовете са големи количества и най-големия ужас е зимата със студено масло, станало по-гъсто от мед.... точи се по цял ден

    Най-голямата в БГ е тази, в един открит рудник:



    The Flat Earth Society has members all around the globe.

    Коментар


    • #77
      От: PATROL Y260 камионче

      Единичната перка дето си турил няма да смогне. Ако подминава 1/4 от скалата (освен при турбо хард) изобщо не се успокоявай.
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #78
        От: PATROL Y260 камионче

        Колегата Търтей се е разсеял.Перките са две.Едната е отпред вляво,а другата зад радиатора в дясно.С една установих че не става.То и с две още не съм сигурен че е добре и още тестваме дет се вика.Днес най после стигна до крика отреден за по продължителни и тежки ремонти и ще нарушим дружбата между купе и шаси
        Борис 0888 999 едно едно9
        PATROL Y260 RB30S

        Коментар


        • #79
          От: PATROL Y260 камионче

          Първоначално публикуван от bobkata16v Преглед на мнение
          Колегата Търтей се е разсеял.Перките са две.Едната е отпред вляво,а другата зад радиатора в дясно.С една установих че не става.То и с две още не съм сигурен че е добре и още тестваме дет се вика.Днес най после стигна до крика отреден за по продължителни и тежки ремонти и ще нарушим дружбата между купе и шаси

          Окачването ли почваш?
          driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

          Коментар


          • #80
            От: PATROL Y260 камионче

            Много ми се иска,но чакам следващата пратка от щатите с джонита.Проблема е че ми ги носят приятели и роднини и идват по 2 броя,че тежат тия железа.Засега имам само два.А при теб как върви?Нещо снимки,клипчета таквизи работи няма ли?Поздрави!
            Борис 0888 999 едно едно9
            PATROL Y260 RB30S

            Коментар


            • #81
              От: PATROL Y260 камионче

              Първоначално публикуван от bobkata16v Преглед на мнение
              Много ми се иска,но чакам следващата пратка от щатите с джонита.Проблема е че ми ги носят приятели и роднини и идват по 2 броя,че тежат тия железа.Засега имам само два.А при теб как върви?Нещо снимки,клипчета таквизи работи няма ли?Поздрави!
              Снимки и клипчета като го направя....че драскачите ще ме погнат пак с умни мнения!Каквото стане ще си го карам аз......
              ти ако имаш въпроси питай на лични!ако мога да помогна ок!ако ли не здраве да е!
              Успех!
              driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

              Коментар


              • #82
                От: PATROL Y260 камионче

                Та ше си ги караме.Аз от повечето нови машини които правя почвам да се превръщам в хакер или телевизионен техник.Няма го чара на старите железа и свободата да си отрежеш каквото ти пречи
                Борис 0888 999 едно едно9
                PATROL Y260 RB30S

                Коментар


                • #83
                  От: PATROL Y260 камионче

                  Малко нови придобивки от колегата Конов
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:01082012278.jpg
Прегледи:3
Размер:106.9 КБ
ID:5395824

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:01082012279.jpg
Прегледи:3
Размер:106.0 КБ
ID:5395825

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:01082012280.jpg
Прегледи:1
Размер:111.9 КБ
ID:5395826

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:01082012281.jpg
Прегледи:3
Размер:98.9 КБ
ID:5395827

                  По тоя повод имам излишни Паджерски 15 и Малатести, ама повече подробности и снимки в продава че ше земат да ме санкционират за самореклама .Та в крайна сметка пак към 16 ше се минава ама -40
                  Борис 0888 999 едно едно9
                  PATROL Y260 RB30S

                  Коментар


                  • #84
                    От: PATROL Y260 камионче

                    Тази седмица съм се заял че ше си правя джипа че наближава сезона на дъждовете,а след това и зима иде,а време се няма.Та скълцах праговете които бяха доста нескопосано намацани за да се прикрие нескопосано кърпене.И тъй като девиза в този проект е "майната му на красивото сакам да е здраво" материала за новите прагове е профил 100х40х2.Мислех да е х3 ама и некво по ниско тегло гониме та и х2 е добре.Конзолите за захващане на купето към шасито ми се виждат смешни и леко изгнили та ще се правят нови от кутията на прага към пода на купето,но ще са изработени от 3мм ламарина.От ляво се позаформи та го наснимах

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:06082012284.jpg
Прегледи:1
Размер:81.1 КБ
ID:5396604Натиснете снимката за да я уголемите

Име:06082012285.jpg
Прегледи:1
Размер:81.1 КБ
ID:5396605Натиснете снимката за да я уголемите

Име:06082012286.jpg
Прегледи:1
Размер:68.0 КБ
ID:5396606Натиснете снимката за да я уголемите

Име:06082012287.jpg
Прегледи:1
Размер:85.8 КБ
ID:5396607Натиснете снимката за да я уголемите

Име:06082012288.jpg
Прегледи:1
Размер:80.5 КБ
ID:5396608Натиснете снимката за да я уголемите

Име:06082012289.jpg
Прегледи:1
Размер:72.1 КБ
ID:5396609Натиснете снимката за да я уголемите

Име:06082012282.jpg
Прегледи:1
Размер:85.2 КБ
ID:5396610Натиснете снимката за да я уголемите

Име:06082012283.jpg
Прегледи:1
Размер:72.5 КБ
ID:5396611

                    Височината на прага от земята с тези гуми е 48см.С 33-ките предполагам около 51,ама то ще си покаже като ги сложа,само жанти още се търсят.Засега е това,утре повече.Успех на всички,които стягат машините за зимъска
                    Борис 0888 999 едно едно9
                    PATROL Y260 RB30S

                    Коментар


                    • #85
                      От: PATROL Y260 камионче

                      това с праговете ми хареса като идея.хем се увеличава резтоянието до земята хем е по-здраво,пък и не изглежда зле
                      тои аз ще трябва да правя прагове че водосточните маркучи от люка влизат в праговете и резолтата е предполагаем,от вън е здрав ,а от вътре под купето като швеицарско сирене

                      Коментар


                      • #86
                        От: PATROL Y260 камионче

                        Е го убавеца с новите джанти и гуми

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:27082012295.jpg
Прегледи:1
Размер:150.6 КБ
ID:5403193

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:27082012296.jpg
Прегледи:1
Размер:125.6 КБ
ID:5403195

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:27082012297.jpg
Прегледи:1
Размер:128.6 КБ
ID:5403196

                        Или аз сам го поорязал повечко или 33-ките не са особено големи.Калника е свален заради кърпежите и хендмейд шнорхела.Малко нема време ама до 15-ти септември мисля да тръгва заедно с учениците.
                        Борис 0888 999 едно едно9
                        PATROL Y260 RB30S

                        Коментар


                        • #87
                          От: PATROL Y260 камионче

                          Тва въже за простор отзад за ко си го намотал?
                          Шнорхела гледай да не е под фи76.
                          А за гумите - пусни им една рулетка щото реалния размер често няма нищо общо с написания.
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • #88
                            От: PATROL Y260 камионче

                            Дааа и мен ме е яд че си купих 35ци,малеят нещо!Трябваше нещо от 40 нагоре да търся..........то все ни е малко!Луда работа!
                            driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                            Коментар


                            • #89
                              От: PATROL Y260 камионче

                              Шнорхела е баш 76-ца.Взех му и китайска глава поне да прилича на нещо.Даже мисля че с лека преработка ще докарам и неква функция за отичане на засмуканата вода.Гумите са 82 см на рулетка или иначе казано 32,25 инча и за сега са му екстра.Въжето отзад само си седи като за простор.
                              Щях да забравя най яката придобивка а именно алуминиев експедиционен багажник.Снимки на как седи на камиона по късно
                              Последно редактирано от bobkata16v; 28-08-12, 14:23. Причина: Допълнение
                              Борис 0888 999 едно едно9
                              PATROL Y260 RB30S

                              Коментар


                              • #90
                                От: PATROL Y260 камионче

                                В най-ниската точка на тръбата (в хоризонталната част) правиш картерче, заваряваш му гайка м6 и си караш така. Като решиш да газиш яката вода връткаш едно болте отдолу и си ти.
                                Така или иначе и да не го врътнеш няма да засмуче нещо заради разликата в съпротивлението.
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X