Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стопена букса за фар

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Стопена букса за фар

    Колеги, оказа се, че преден десен фар на тераното 1996г. буксата в която се слага крушката (ако се казва букса) е стопена. За крушка Н4 говорим. Само, че дали на всички е така, незнам но отзад има включена в нея друга букса за фаровете които са на ролбара (на аватара ми средните фарове). Та въпроса ми е от кой автомобил може да стане такава букса. Малко е стопена незнам каква е причината, но като не прави контакт свети само габарита и малките фарове, които споменах по горе. Поздрави
    Nissan Terrano 2.7 TDi
    ----------------------------
    Нещо което работи - не се пипа!

  • #2
    От: Стопена букса за фар

    Букса вземаш от каква да е кола за H4. Всички стават, но за предпочитане е от немска(по устойчиви са). Принципно на някой нисани за да извадиш тази букса се изисква стисване на едни странични крилца и тогава можеш да издърпаш буксата от крушката. Не ги ли стиснеш следва едно дърпане псуване и пак излиза, но вече обувките са разхлабени и съответно почват да греят и става точно твоя случай.
    Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

    Коментар


    • #3
      От: Стопена букса за фар

      А, дали ще стане щото към тоя фар са вързани ламБите над регистрационния номер?
      Nissan Terrano 2.7 TDi
      ----------------------------
      Нещо което работи - не се пипа!

      Коментар


      • #4
        От: Стопена букса за фар

        Вероятно буксата се товари двойно от втория комплект фарове.
        Ще стане всяка - Н4, но си мисля, че е препоръчително отделянето на допълнителните светлини през отделен ключ, реле и т.н., защото и те се товарят.
        Life is too short to drive dull cars!

        Fight global warming !
        ... turn on your A/С !

        Коментар


        • #5
          От: Стопена букса за фар

          Ел. инсталацията на всички теранота за фаровете и мигачите е една и съща.На моето /бившото/ му сложих куплунг от първите двойки, а то беше от последните- с новия фейс.Много вероятно е допълнителните фарове за мъгла да не са сложени както трябва- да товари и грее.Виж из моргите, аз го взех този куплунг с кабела безплатно.Джамбазите като свалят много - много не внимават-скубят, обърни внимание дали клемите са на място в буксата.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X