Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Желаещи за предна решетка да У60

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Желаещи за предна решетка да У60

    Понеже на мен предните решетки са ми консуматив ще поръчам калъп за изработка. Цената, естествено е според количеството, та ако някой иска моля да се запише тук и накрая според бройката ще дам цена.
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

  • #2
    От: Желаещи за предна решетка да У60

    Младежи, желаещи няма ли?
    Щото цената сега ще е една, после вече не точно същата
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #3
      От: Желаещи за предна решетка да У60

      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      Понеже на мен предните решетки са ми консуматив ще поръчам калъп за изработка. Цената, естествено е според количеството, та ако някой иска моля да се запише тук и накрая според бройката ще дам цена.
      Навлизаме в материята "ТП", която си има регламент.

      Коментар


      • #4
        От: Желаещи за предна решетка да У60

        Ми не точно.
        Аз на мен ще си направя, както ще си платя и калъп и всичко за една бройка. Ако някой сега си поръча хората ще дадат по-ниска цена на единична бройка. Като я видят усерите тука после и питат къде я прави ще им кажа, ама цената ще е друга.

        Та по моите разбирания това е групова поръчка с цел намаляване на разходите. Ма ако пречи хубаво.
        Трийте

        ПП Само една молба, нека аршинът е еднакъв щото подобни теми има доста
        Последно редактирано от turtey; 23-01-12, 14:58.
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #5
          От: Желаещи за предна решетка да У60

          Става ли за Y 260 ? а за К 160 ? От какъв материал ще се изработи,качествено ли ще е ! Нали се сещаш,че може да не прилича на нищо тази решетка,как да кажеш че искаш нещо,което не е сигурно че ще бъде добро ? Приблизителна цена ?

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X