Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Филтър за купето на НИСАН ТЕРАНО-2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Филтър за купето на НИСАН ТЕРАНО-2

    ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА на всички,живи и здрави,и безаварийно шофиране през новата година.Искам да попитам-НИСАН ТЕРАНО-2,2001 Г,без климатик-има ли филтър за купето.Като купувах филтрите ми дадоха и филтър за купето,а не мога да намеря стария,а рових каде ли не.Може ли някой да ми каже има ли,или не-ЗА КОЕТО БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО

  • #2
    От: Филтър за купето на НИСАН ТЕРАНО-2

    Ако имаш, ще е зад жабката. Сваля се жабката зад нея има една метална планка, която също се сваля. После се вижда едно като чекмедженце с едно болче (вертикално). Развиваш болчето и вадиш към тебе филтъра.Филтъра е с номер 27724 а оригиналния номер е 27891-2F000
    Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

    Коментар


    • #3
      От: Филтър за купето на НИСАН ТЕРАНО-2

      За което благодаря колега,още утре ще проверя,миналата седмица гледах ме и там,но утре ще погледна по добре,ще ти кажа какво е станало

      Коментар


      • #4
        От: Филтър за купето на НИСАН ТЕРАНО-2

        Другия вариант е под пластмасата кората, дето е под чистачките. Има метално капаче от страната на пътника, а под него е входящата тръба за вентилацията. Колега от форума имаше филтър там, а не зад жабката. Макар че предвид че е след 2000г, надали е там.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X