Колеги, не ми е ясно перката за охлаждане на водния радиатора постоянно ли трябва да бъде зацепена. На место джипката ми не загрява въобще, при тръгване в движение след 300-400 м. веднага отлепя стрелката за градусите. Не може ли да се направи перката да върти само когато вдигне например над 80-90 градуса. Вашите и те ли са така.
Обява
Свий
Няма добавени обяви.
Перката на нисан терано
Свий
X
-
От: Перката на нисан терано
Перката е с виско съединител. Като запалиш се върти и вие, докато маслото във вискосъединителя отиде където му е мястото. После спира да вие, но пак се върти, хлабаво. Нормално поведение.
А ако чакаш дизел да загрее на празен ход на студено време, има да почакаш.Долните твари, измислили перверзията Erlang, имат "много здраве" от мен. Болезнено!
-
От: Перката на нисан терано
Опитай да завъртиш тази перка на студен двигател и после при нормално загрят,и ще ти се изясни!А температурния режим на охладителната система се определя и поддържа от термостата.
Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.
Коментар
Активност за темата
Свий
В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.
Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.
Коментар