Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kакъв 8 цилиндров двигател да сложа на Патрола!!!!?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Kакъв 8 цилиндров двигател да сложа на Патрола!!!!?

    Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
    И твоята не е лесна.
    Не питай , чудо е .
    П.П. Аз осмак няма да слагам , ще карам дизел шестак. Никакви лифтове , никви "ойвъри" нищо , нула . Ей така , трака-лака в прахоляка.
    Последно редактирано от Yaro; 01-11-11, 07:24. Причина: Цитат.
    Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
    Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

    Коментар


    • От: Kакъв 8 цилиндров двигател да сложа на Патрола!!!!?

      Първоначално публикуван от pikachu Преглед на мнение
      Каквото и да правите прочитете първо това: Чл. 5. (1) Смяната на двигателя с такъв от същия тип, марка, модел, код или смяната на двигателя с двигател със същата или с по-малка максимална мощност, не се счита за изменение в конструкцията на ППС.
      (2) Смяната на двигателя с такъв с по-голяма максимална мощност от тази предвидена от производителя на ППС, се допуска след писменото му съгласие, или това на неговия упълномощен представител в страната, а при несъществуващ производител се допуска при условие, че мощността на двигателя не превишава с повече от 10 % тази на стандартно монтирания двигател от производителя на конкретния тип, марка и модел ППС.

      Само в горните десет реда прозират поне три врати и пет задни входа за наши хора.

      Но то приятелю дори цивилните V-8 дето се подвизават по улиците не са за всеки кво остава за такъв на машина за прекарване на свободното време.Ако ти трябва автомобил за прибиране на чаветата от ясла и за събиране на мамуля от полето нема нужда да се мъчиш и с останалите неща. Има поне три начина да си регистрираш промяната ако си мераклия.А иначе си прав тъпите закони правила и разпоредби принудиха много хора да си регистрират яхтите под чужд флаг да управляват години наред с табели SHA и хиляди ATVта без да плащат данъци и тн.Значи в много държави включително и Европейски мога да направя промяна с по-мощен двигател и след установена процедура да съм редовен. Но в държавата на препускащите каруци по градски улици и пътища 1-клас трябва да се шашкам.Но които има силата и познанието да направи такава промяна той може да се оправи и с регистрацията ако му е нужна.

      Коментар


      • От: Kакъв 8 цилиндров двигател да сложа на Патрола!!!!?

        Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
        Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
        И твоята не е лесна.
        Не питай , чудо е .
        П.П. Аз осмак няма да слагам , ще карам дизел шестак. Никакви лифтове , никви "ойвъри" нищо , нула . Ей така , трака-лака в прахоляка.
        То така не е интерсно. На таквоз искаш ли да те повозя? Осмак е.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00098.JPG
Прегледи:1
Размер:164.7 КБ
ID:5315512Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00099.JPG
Прегледи:1
Размер:164.1 КБ
ID:5315513Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00096.JPG
Прегледи:1
Размер:163.3 КБ
ID:5315514
        Последно редактирано от Yaro; 01-11-11, 07:26. Причина: Цитат.
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • От: Kакъв 8 цилиндров двигател да сложа на Патрола!!!!?

          Първоначално публикуван от vladyas Преглед на мнение
          Kaртера се преправя-това да е проблема!
          точно този картер едва ли ... маслената помпа е обемна точно отпред и ще се пада върху предния мост

          варянта е сух картер или маслена помпа и картер от 6ца или алпина ... като цените са равносилни
          [img]http://prikachi.com/files/1482881I.jpg[/img]

          Коментар


          • От: Kакъв 8 цилиндров двигател да сложа на Патрола!!!!?

            Първоначално публикуван от Andrei Преглед на мнение
            Е с главата надолу нема да стане, а и предимства за офроуд чак толко няма...за сметка на $2000 в части....за по-малък...е само картера, ама 'казаницата' с маслото е два пъти по-голема и нема такава плетеница от маркучи....и за да не пита Близнака дали съм го виждал и правил наживо...да виждал съм

            Личи си че си виждал това което си написал е самата истина.Dry Sump не е лошо нещо но за Траял и Трофи е безмислено сложно и скъпо.За рали става ако собственика може да си позволи и подръжката след първоначалната инвестиция.Лошото е че темата се движи между руцки стругове до такива със сух картер и публиката може да се обърка.Отвреме навреме се пуска и по некой спам.

            Коментар


            • От: Kакъв 8 цилиндров двигател да сложа на Патрола!!!!?

              Първоначално публикуван от PETER BLIZNAKA Преглед на мнение
              Отвреме навреме се пуска и по некой спам.
              Това си е живо заяждане. Моля модераторите да ме насочат къде да се оплача?
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • От: Kакъв 8 цилиндров двигател да сложа на Патрола!!!!?

                Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                Това си е живо заяждане. Моля модераторите да ме насочат къде да се оплача?
                Тарга,пусни снимка на осмака в коша да видим как е там.

                Коментар


                • От: Kакъв 8 цилиндров двигател да сложа на Патрола!!!!?

                  Ми как да е. 3,9 осмак. Малко наточен.Там си е от завода. Не съм му снимал матора. Иначе джипа на фасон е докаран, горе долу. Като го взема да го дооправям ще има много снимки.
                  За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                  Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                  Коментар


                  • От: Kакъв 8 цилиндров двигател да сложа на Патрола!!!!?

                    Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                    То така не е интерсно. На таквоз искаш ли да те повозя? Осмак е.[ATTACH=CONFIG]378584[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]378585[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]378586[/ATTACH]
                    Буика е компактен и си седи екстра в коша
                    Последно редактирано от Yaro; 01-11-11, 07:29. Причина: Цитат.

                    Коментар


                    • От: Kакъв 8 цилиндров двигател да сложа на Патрола!!!!?

                      Тук гледам има разни осмаци. http://www.ebay.co.uk/itm/v8-deisel-...item2315be89a4


                      http://www.ebay.co.uk/itm/Rover-4-5-...8239758:shock:
                      Последно редактирано от targa; 03-11-11, 06:28.
                      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                      Коментар


                      • От: Kакъв 8 цилиндров двигател да сложа на Патрола!!!!?

                        Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение

                        Тарга,все по-допотопни ги вадиш.Поне да имаха цени,та да се посмеем малко.Тези ботури да не ги продава Липо от депото в Англия?
                        Ето малко обяви за продажби на двигатели,ще ги преглеждаш поне две седмици.Повечето имат и цени..

                        http://motors.shop.ebay.com/Complete...=p4506.c0.m282

                        Коментар


                        • От: Kакъв 8 цилиндров двигател да сложа на Патрола!!!!?

                          От два дена обикалям новата придобивка / имам предвид Патрола дето го взех по повод съревнованието , кой ще монтира пръв V8 на Патрол /. Майтап си правя , няма съревнование просто това е жипката която най-много харесвам след ГАЗ-69 , но си я представям с осмак "бинзинт". Европейските осмаци явно нямат модел , който да е удобен за Патрола , за това имам въпрос към колегата IVAYLO BLIZNAKA : Какви левове трябват за доставка на правилен V8 от USA ? Трябва ли , да дойде той със ск.кутия и раздатка или по-разумния вариант е измислени ефекти за монтаж на същия мотор към Нисанската кутия. Благодаря предварително за отговора.
                          П.П. Колега Влади , надявам се да не приемеш като спам моите въпроси в твоята тема.
                          Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                          Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                          Коментар


                          • От: Kакъв 8 цилиндров двигател да сложа на Патрола!!!!?

                            Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                            От два дена обикалям новата придобивка / имам предвид Патрола дето го взех по повод съревнованието , кой ще монтира пръв V8 на Патрол /. Майтап си правя , няма съревнование просто това е жипката която най-много харесвам след ГАЗ-69 , но си я представям с осмак "бинзинт". Европейските осмаци явно нямат модел , който да е удобен за Патрола , за това имам въпрос към колегата IVAYLO BLIZNAKA : Какви левове трябват за доставка на правилен V8 от USA ? Трябва ли , да дойде той със ск.кутия и раздатка или по-разумния вариант е измислени ефекти за монтаж на същия мотор към Нисанската кутия. Благодаря предварително за отговора.
                            П.П. Колега Влади , надявам се да не приемеш като спам моите въпроси в твоята тема.

                            Колегата ме е изпреварил...макар че намекнах в по-горните постове, Близнака упорито не ще да ни маха кифтетата от очите.

                            Та американски осмак нов/ребилднат, около 300 коня, карбуратор, делко, колектори, с некоя хавтоматична кутийка залепена на гъзЪ???

                            ....а и заден картер, че прасето ного скача и сака да се бие у картера на 5 и 6-цата.

                            Коментар


                            • От: Kакъв 8 цилиндров двигател да сложа на Патрола!!!!?

                              Първоначално публикуван от IVAYLO BLIZNAKA Преглед на мнение
                              Тарга,все по-допотопни ги вадиш.Поне да имаха цени,та да се посмеем малко.Тези ботури да не ги продава Липо от депото в Англия?
                              Ето малко обяви за продажби на двигатели,ще ги преглеждаш поне две седмици.Повечето имат и цени..

                              http://motors.shop.ebay.com/Complete...=p4506.c0.m282
                              Добре де, кво му е на този с двете турбини?
                              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                              Коментар


                              • От: Kакъв 8 цилиндров двигател да сложа на Патрола!!!!?

                                Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                                Ми как да е. 3,9 осмак. Малко наточен.Там си е от завода. Не съм му снимал матора. Иначе джипа на фасон е докаран, горе долу. Като го взема да го дооправям ще има много снимки.
                                Targa вие неможахте ли сами нещо да измислите???
                                Тичах до гаража за да видя дали не сте ми откраднали колата.

                                Утре звъня на адвокатите.Ще ви съдя.

                                Поне на мотор не сте го докарали.Аз съм си "слаб и проблемен" 4,6. БМВ тата с 4,4 ги ям на закуска.
                                Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X