Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предни биалетки за Терано 2 tdi 98 г

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Предни биалетки за Терано 2 tdi 98 г

    Първоначално публикуван от afgany Преглед на мнение
    Тези които са с пластмасови глави са някакъв идиотизъм, пластмасата ще отиде още преди тампоните, не им знам марките. Аз съм с някакви от "друга кола" не знам каква ама си държът. Иначе от по-оригиналните дори и да тракат главите не мисля, че е някакъв проблем. По-важни според мен са тампоните на биалетките и още по-важни тампоните които държът стабилизиращата щанга (предна и задна). Ако щангата си хлопа нагоре надолу стабилността няма да е по-голяма, а биалетките нямат друга функция и без това. Та хубаво е да се сменят тези тампони на щангите.
    Те тези тампони са стотинки и не заминават лесно, а иначе съм чувал, че биалетки ставали от уаз...(да не бъркам ама)
    Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

    Коментар


    • #17
      От: Предни биалетки за Терано 2 tdi 98 г

      Аз си сложих по-дебели шайби защото старите се сцепиха и се надянаха на самата биалетка

      Коментар


      • #18
        От: Предни биалетки за Терано 2 tdi 98 г

        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
        Винаги стават елипси. Няма отърване от това. Процеса единствено може да се забави с по-честа смяна на тампончетата, но рано или късно се случва.
        Проблема ще се опитам да го реша като заваря по една шайба на носача.Би трябвало да стане....

        Коментар


        • #19
          От: Предни биалетки за Терано 2 tdi 98 г

          Първоначално публикуван от kosa3612 Преглед на мнение
          Проблема ще се опитам да го реша като заваря по една шайба на носача.Би трябвало да стане....
          Точно това направих и аз , заварих две дебели шайби , а тампончетата - от транспортна лента и официалните вносители/ дето гледат у таванО и обаждат цени, леко у лево/...
          Последно редактирано от n960; 18-06-13, 20:32.

          Коментар


          • #20
            От: Предни биалетки за Терано 2 tdi 98 г

            Моля изпрати ми номерата на mimo13 и patrol fen.

            Коментар


            • #21
              От: Предни биалетки за Терано 2 tdi 98 г

              Patrol fen tel.0898565995

              Коментар


              • #22
                От: Предни биалетки за Терано 2 tdi 98 г

                Здравейте колеги , и моят носач също е разбит и биалетката не си извършва функцията каккто трябва , обмислям варианта и аз да ззаваря по една шайба на носача , моля колеги които са го направили вече, да дадат малко инфо фиксирали се биалетката и върши ли работа. Благодаря предварително Поздрави.

                Коментар


                • #23
                  От: Предни биалетки за Терано 2 tdi 98 г

                  Здравей Колега,
                  Аз взех шайбите от старите биалетки и ги заварих от горната страна. За сега държи.

                  Успех
                  Нула 8 Седем 8 500 225 Ogi Lazarov
                  Nissan Terrano II 2.7TDi '01 (дълга база)
                  Opel Campo 3,1 TD '99
                  Надпис в каменоломна: "Повече камъни за народа"

                  Коментар


                  • #24
                    От: Предни биалетки за Терано 2 tdi 98 г

                    Здравейте колеги. Биалетки само от Спарки, е ВЕРВАЙТЕ МИ няма други такива.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X